fitness-332278_1920

Celulitida jak na ni

Celulitida jak na ni

Další téma pro ženy, nebojím se říct, věčné téma :) Kdo by ji neznal, že? Pojďme se společně podívat na trošku teorie a mé zkušenosti s tímto strašákem.


 

Celulitida jak na ni – Příčiny a jak vzniká celulitida

Teorie říká: Celulitida je způsobena špatnou funkcí lymfatického systému, hromaděním tuku v podkožní oblasti a stárnutím podkožního vaziva. Celulitida neboli pomerančová kůže jistě představuje velký problém, a to neplatí jen pro ženy trpící nadváhou, ale i platí to i pro hubené a mladé dívky, které se setkávají s celulitidou v období prvních hormonálních změn. To znamená období puberty a dospívání.

Dalším obdobím, kdy o sobě celulitida dává vědět je období těhotenství či přechodu. Celulitida vzniká právě díky ženským hormonům, ale velký vliv má také nesprávné stravování, nedostatek pohybu a celkově špatná životospráva.

Možné příčiny jsou:

* Genetická predispozice

* Hormonální faktory

* Jídlo

* Sedavý způsob života

* Oblečení

* Kouření

* Emocionální faktory

 

Nastává ale otázka, celulitida jak na ni?  


Celulitida jak na ni – Jak se zbavit celulitidy

 

Určitě dobrou zprávou je, že s tímto problémem se dá poměrně dobře bojovat a je možné se problému zbavit. Speciální tělová kosmetika, to znamená přírodní tělový peeling a krém na celulitidu vám pomohou docela rychle zpevnit pokožku. Samotné odstranění celulitidy může trvat několik měsíců, za předpokladu pravidelného používání speciálních přípravků. Doporučuji provádět celotělový anticelulitidní peeling a používat krém proti celulitidě. Musím ale některé z Vás zklamat. To co platí pro jednoho, nemusí platit pro druhého.

 

Co pomohlo mně, nemusí pomoct Vám. Celulitida jak na ni ? Podělte se o své zkušenosti, co byste doporučili na celulitidu ?


Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

3 thoughts on “Celulitida jak na ni

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>