Jak přestat kouřit

Jak přestat kouřit

Jak přestat kouřit

 


Jak přestat kouřit –  Také jste už někdy chtěli skončit s kouřením? Zbytečná otázka :) Měli chuť na cigaretu, i když jste si přísahali, že je to poslední, nikdy více a podobně :) Asi nejsem sama, kdo to zná.. Povím Vám, co pomohlo mně. I když na rovinu říkám, že jsem nad tímto zlozvykem ještě nadobro nezvítězila. Jako první jsem si pořídila elektronickou cigaretu.

Jak přestat kouřit

Jak přestat kouřit – Elektronická cigareta

Vypadá jako opravdová, kouří se z ní, ale kromě nikotinu neprodukuje žádné zplodiny. Jistě ji uvítá ji i vaše okolí i Vy sama. Já osobně jsem s ní docela spokojená, minimálně to, že nemusím pokaždé, když si chci zakouřit, házet oblečení do pračky :)

Tady doporučuji tak úplně nešetřit. Koupila jsem jednu z nejlevnějších a po týdnu jsem se s ní musela rozloučit. 

 

Jak přestat kouřit – Cigaretové žvýkačky nebo náplasti

  Funkce je zde jednoduchá. Do těla pouští nikotin a zmírňují tím abstinenční příznaky vzniklé vysazením cigaret. Měli byste dávky nikotinu postupně snižovat a tělo by se pomalu mělo zbavovat závislosti. Není to však až tak prosté, nicméně i tohle si myslím mi pomohlo kouření z velké části omezit.  

Co se ceny týká, žvýkačky nejsou moc drahé a určitě stojí za vyzkoušení.

 Nikotinové žvýkačky můžete zakoupit zde

Jak přestat kouřit – Alternativní metody

Existuje také jiná cesta, kterou ale nemá sama odzkoušenou a zatím to neplánuji, proto se o ní nebudu více rozepisovat. Jedná se o akupunkturu či hypnózu. Pro ty z Vás, kteří mají rádi tyto alternativní metody, stojí určitě za zvážení.  

 

A jaké zkušeností máte Vy? Co vám pomohlo nejvíce? Jak přestat kouřit :)


About Miska Miska

4 thoughts on “Jak přestat kouřit

  1. Pingback: Jak otěhotnět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>