japonske tetovani

Japonské tetování – ozdoba, která nebolí

Japonské tetování – ozdoba, která nebolí

 

Fenomén známý jako tetování se v posledních letech hodně rozšířil. Nejrůznější malůvky, ozdobičky a kresby teď kdekoli po těle nosí nespočet lidí. Zatímco někomu ke štěstí stačí menší drobnost, u někoho se po prvním absolvovaném tetování rozvine vášeň v tomto umění pokračovat a nezůstane jen u jedné kresby. Možná i vy po tetování toužíte, ale bojíte se bolesti, která je s jeho aplikací úzce spojena. Pravdou je, že tetování zrovna nelechtá, a i přesto, že se ona bolest dá vydržet, není to pro každého. Pokud chcete ozdobu jen na nějaký čas, máte strach z bolesti nebo chcete tetované motivy měnit, pak svou pozornost ubírejte směrem japonského tetování.

 

Tetování bez bolesti

 

Ačkoli se tomu říká tetování, o klasické tetování ve skutečnosti nejde. U japonského tetování je postup trochu jiný a největším rozdílem je skutečnost, že se po určitém čase smyje. Zatímco u klasického tetování se barva vpichuje do kůže, u japonského seJaponske tetovani barvou na kůži pouze maluje. Speciální prášek se zředí s vodou, díky čemuž vznikne hustá emulze. Ta se následně pomocí kovového hrotu, jež má na konci kulatou špičku připomínající špendlíkovou hlavičku, nanáší na kůži. Tak vzniká předem zvolený motiv, u kterého byste na první pohled neřekli, že není pravý.

 

Jak dlouho japonské tetování vydrží?

 

Jak již bylo řečeno – japonské tetování na rozdíl od toho klasického nevydrží na vždy. Po určitém čase se smyje a jeho výdrž závisí na místě, kam se motiv namaluje. Pokud se o tetování budete dobře starat a dodržíte doporučené postupy – nekoupat se v horké vodě, mazat si před stykem s vodou tetování mastným krémem či vazelínou – může vám tato japonská ozdoba vydržet 3 – 5 týdnů.

 

Pro koho je vhodné?

 

Japonské tetování je vhodné pro všechny. Především pak pro ty, kteří se bojí bolesti, chtějí v častém intervalu měnit motivy nebo chtějí tento typ ozdoby jen na určitý čas. Japonské tetování je možné aplikovat prakticky na jakoukoli část těla.

Pokud jste z Prahy nebo se tam alespoň chystáte na výlet, můžete si nechat rovnou něco hezkého vytetovat slevněnou cenu ZDE.

Přehled
Název článku
Japonské tetování – ozdoba, která nebolí
Autor

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>