10 pravidel jak sbalit holku

10 pravidel jak sbalit holku

10 pravidel jak sbalit holku

A teď na přání jednoho z kamarádů jedno téma pro kluky :) Snad někomu pomůže. Pokud ano, dejte prosím vědět. A nyní se už pojďme spolu podívat na 10 pravidel, které byste měli dodržet, pokud chcete sbalit holku. A když píšu sbalit holku, myslím tím holku, která za to stojí a né nějakou nanynku:)

Takže 10 pravidel jak sbalit holku z pohledu holky :)

1 – Buďte sebejistí – 10 pravidel jak sbalit holku

Pozor je rozdíl být sebejistý a nafoukaný. Pamatujte si, že holky nemají zájem o nezralé chlapce, kteří se podceňují. Mají zájem o zralé muže, kteří ví, jak se chovat. I když si to mnozí myslí, není žádná ostuda chovat se jako gentleman. To je to, co většina dívek preferuje.

Test sexuální inteligence

 

2  – mluvte, ale né hodně – 10 pravidel jak sbalit holku

Pozdraví, představí se, ale netráví hodiny mluvením o sobě. To je přece parketa holekJ Nebojte se přijít a dívku oslovit. Za sebe můžu říct, že je to vždy milé a potěší mě to. A hlavně, i když dívka Vaše případné pozvání na skleničku nebo kávu odmítne, nemusí to být Vámi. Může mít přítele, špatné období, prostě cokoliv. Takže odmítnutí není důvod pro ztrátu sebevědomí. Odmítne jedna, druhá se pozvat nechá.

 


3 – nebojte se společnosti – 10 pravidel jak sbalit holku

Vyrazte ven ve více lidech. Nikde není psáno, že musíte jít na skleničku sami. Více lidí není na škodu. Atmosféra se tak stane uvolněnější. Nebudete mít pocit, že musíte stále vymýšlet nějaké téma ke konverzaci.

Může Vás to svádět k tomu, že budete chtít ukázat, že jste lepší než ostatní. Machrovat s drahými hodinkami a podobně. Na to pozor, nic není horšího, než pan Já jsem nejlepší na světe !

10 pravidel jak sbalit holku

4 – gentleman vždy a všude – 10 pravidel jak sbalit holku

Vždy být gentleman. Dejte dívce přednost do dveří, přisuňte jí židli a podobně. Tohle mám strašně ráda. Takových chlapů dnes již bohužel moc není.


5 – nedělejte ramena – 10 pravidel jak sbalit holku

Nikdy se nechlubte kolik máte peněz, jaké máte auto, či dokonce kolik dívek jste již měl :)

To by bylo asi poslední rande. Tedy pokud je dívka chytřejší než automatická pračka :)

 

6 – chvalte, chvalte, chvalte – 10 pravidel jak sbalit holku

Pochvalte jí vlasy, oči, oblečení,.. Tohle vždy potěší a zabere.

468x80-v2.gif

 

7 – nespěchejte – 10 pravidel jak sbalit holku

Vyvarujte se předčasnému fyzickému kontaktu (mluvím o polibku) :) Na to je dost času a můžu Vám říct pánové, že na první polibek se nezapomíná a nejlepší je, když si na polibek počkám a těším se na něj. Ten je pak nejlepší :)

 

8 – upřímnost nade vše – 10 pravidel jak sbalit holku

Ačkoliv se to zdá jako hloupost – buďte upřímní. Holky po dvaceti to milují. Nevymýšlejte si, holky, které za to stojí, nejsou hloupé nány a poznají, když lžete. Na to pozor.

 

9 – to opravdu ne – 10 pravidel jak sbalit holku

Nikdy holce nezlomte srdce. To si přece hodná holka nezaslouží.

 

10 – je na každém z Vás – 10 pravidel jak sbalit holku

Desátá rada nebude. Desátou radu si doplňte dle sebe :) Již teď se mi zdá, že když aspoň polovinu bodů splníte, dívka bude šťastná, že potkala někoho takového.

 

To bylo 10 pravidel jak sbalit holku. A co vy, jaké jsou Vaše zkušenosti ? Kde nejčastěji potkáváte dívky, které se Vám líbí ?

A Vyzkoušeli jste již někdo z Vás takový kurz svádění

Mistrovství Svádění – 13. dílný video-trénink

nebo vidotrénink? Pomohl Vám ? Napište, budu se těšit :)
468x80.png

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>