bikram joga

Bikram Jóga Vám pomůže k vysněné postavě

Bikram Jóga

Asi každá žena touží po vysněné postavě, ovšem ne každou baví namáhavé cvičení, při kterém musí vynaložit spoustu úsilí, aby shodily pouhopouhý gram. Dnes je však jiná doba a na hubnutí se jde zcela jinak! Pojďte se s námi propotit k vysněné postavě! Možná si teď říkáte, proč zde mluvíme o tom, že je jiná doba, když vás ve výsledku vybídneme k tomu, abyste propotily svá trika? My to ale opravdu myslíme dobře! Propotit svá trika lze opravdu bez namáhavých cviků a útrap. Zkusit můžete Bikram jógu, která je u nás úplnou novinkou.


Jak to probíhá

Cvičení při Bikram józe opravdu není mučení. Cvičí se ve speciálních místnostech, které jsou vyhřát= na 40-42°C. A to by bylo, kdyby z nás v tak vyhřátých místnostech neukápla alespoň kapička potu! O kapky zde ale opravdu nepůjde! Při Bikram józe se z vás bude lít pot proudem, také proto se na toto cvičení doporučuje pohodlné bavlněné oblečení, které dobře saje pot a zapomenout byste neměli ani na dostatek tekutin. 

A právě Bikram jóga je důkazem toho, že lze propotit tričko, aniž byste se trápili při usilovných cvicích. Celá lekce trvá 90 minut, během nichž se cvičí polohy z jógy i technika dýchání. Pomalé pohyby při vysokých teplotách udělají své. Právě přehřátá místnost urychlí spalování tuků. Při Bikram józe tak nejen hubnete, ale také pročistíte svůj lymfatický systém, zlepšíte si pružnost celého těla, urychlíte krevní oběh, zvýšíte si kapacitu plic a vyčistíte svou pleť. Ano! Při vysokých teplotách totiž dochází k otevření pórů na pokožce, tím z pleti vyjdou všechny nečistoty a pleť se tak krásně pročistí.

Je pro Vás Bikram Jóga vhodná

To, jestli je Bikram jóga právě pro vás zjistíte, když si vyzkoušíte alespoň pár jejich lekcí. Ovšem jestli jste dosud byly pravidelnými návštěvnicemi saun, vysoké teploty vám jistě nebudou vadit. Na pár lekcí jógy můžete vzít i vaše kamarádky, s nimiž si cvičení užijete mnohem více. Je totiž dokázáno, že hubnutí v kolektivu jde mnohem snáz! Kdo by se měl Bikram józe vyhnout jsou děti a lidé s kardiovaskulárními problémy. Jsme si jisti, že i vy propotíte svá trička s úsměvem!

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>