drevene hodinky

Dřevěnné brýle, dřevěnné hodinky a jiné doplňky ze dřeva

Dřevěnné brýle, dřevěnné hodinky a jiné doplňky ze dřeva

Dlouhé i krátké overaly, nazouvací boty či bokové šortky nyní obsazují horní pozice žebříčku módy. Na jisté první pozici ovšem sedí dřevěné doplňky! Jsou nejen slušivé, ale i šetrné k přírodě.

drevene bryle

 

AKCE – Motýlek ZDARMA

Dřevěné doplňky se vyrábí z přírodního materiálu, jako je například bambus. Ten není dřevinou jako takovou, je spíše travinou, čímž v sobě ukrývá nulovou změnu objemu s rostoucí vlhkostí a vyšší odolnost. Doplňky, převážně sluneční brýle, jsou ručně kompletovány v České republice a jsou vybaveny kvalitními skly s UV filtrem. Lze sklíčka vyměnit i za dioptrická. Takové služby nabízí firma Timewood, která mimo dřevěných brýlí prodává další dřevěné doplňky jako například obaly na mobil či tablet.

Také se tyto doplňky vyrábí z jiných dřevin. Nejkvalitnější dřevinou je vzácný eben. Jelikož se převážně jedná o ručně vyráběné brýle, jejich cena se pohybuje od jednoho tisíce výše. Co se týče jiných doplňků vyráběných z přírodního materiálu, cena je různorodá.
modni-styl.jpg
Dřevěné brýle a jiné doplňky se rozlétly po celých Spojených státech. Poptávka byla velmi vysoká. Dnes je lze najít ve většině internetových či jiných obchodech v  České republice i v zahraničí.

 

acrux75.jpg

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>