vyzivovy poradce

Fungující hubnutí s výživovým poradcem

Hubnutí: Výživový poradce pomůže!

Hubnutí je mnohdy u žen celoživotní problém. Drží neustále nějaké diety, kupují si různé přípravky, které pomohou “zaručeně” zhubnout a to bez jakékoliv námahy! Diety obvykle nezabírají, alespoň ne dlouhodobě. Při dietě zhubnete, ale když začnete jíst běžně, podle jídelníčku, který je pro vás běžný, začnete kilogramy nabírat zpátkvyzivovy poradcey, a to velkou rychlostí. Často se stává, že přiberete i pár kilogramů navíc, než byla vaše původní váha. Je to nechvalně známý jo-jo efekt, kterého se bojí každá žena. Co však dělat ve chvíli, když zhubnout opravdu chcete, ale samotné se vám to nějak nedaří? Vyzkoušejte výživového poradce! Ten vám poradí a pomůže, bude vás hlídat a také vás podpoří.

Výživový poradce = odborník na zdravou stravu

Práce výživového poradce se v posledních dobách rozrůstá, nicméně ne všichni jsou ti správní. Když výživového poradce zaměstná nějaká firma, která se zabývá prodejem výživových doplňků, je jasné, že se vám bude snažit co prodat co nejvíce výrobků. Vždyť z nich mají podíl, takže se snaží, jsou to jejich peníze. Správný výživový poradce by vás však neměl do ničeho nutit a tlačit, může nějaké prostředky nabídnout, ale nenutit. Některé prostředky pomoci mohou, ale obecně nejsou k hubnutí potřeba, dokážete zhubnout i bez nich.

Výživový poradce je člověk, který absolvoval mnoho školení, kurzů a seminářů, kde se dozvídá nové a nové informace. Stále se v oboru zdokonaluje a dozvídá se nové a nové věci. Má samozřejmě i na své vzdělání certifikát. Obecně by se výživový poradce měl zajímat o zdravý životní styl, protože jinak by jeho práce neměla moc smysl. Přes den lidem radil, aby nejedli jídla z fast foodu, ale poté si sám do jednoho takového zajde a koupí si pořádnou porci mastného jídla? To by ztratilo smysl.

 

 

Výživový poradce nemusí být vždycky levný

Jestliže vyhledáte pomoc výživového poradce, často se připravte na fakt, že jsou tyto služby zpoplatněny. Ceny se liší, výživoví poradci si je stanovují různě, podle toho co poskytují. Někteří vám dají komplexní poradenství, kde se zaměří na sestavení jídelníčku, poradí, jaké potraviny jíst, čeho se vyvarovat, v kolik jíst a kdy sportovat. Takový výživový poradce vám pomůže sestavit přesný jídelníček na celý týden. Odborní výživoví poradci vás mohou také poslat na vyšetření krve, zjistí, kolik tuku v těle máte, jak moc jste zavodněni, jaké je vaše BMI a podobně.

Výživový poradce může pomoci i se sportem

Jsou lidé, kteří nikdy moc nesportovali, takže začít se sportem je opravdu těžké. Správný výživový poradce vám může také pomoci se sportem. Bolí vás klouby? Výživový poradce doporučí takový sport, který nezatěžuje vaše kolena a klouby. Když začínáte sportovat, poradí takové sporty, které jsou mírnější a hned na začátku vás nezchvátí, že se celý týden nebudete moci pohnout. Jestliže máte obavy z docházení na cvičení, výživový poradce může mít i zásobu nějakých cvičení, které lze provozovat v pohodlí domova. Vše je na domluvě.

Mohlo by Tě zajímat

About Tomas Vacek

7 thoughts on “Fungující hubnutí s výživovým poradcem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>