Havarijní pojištění online

Havarijní pojištění online

Havarijní pojištění online

 

Havarijní pojištění online – Havarijní pojištění začíná tam, kde končí vaše povinné ručení. Neohlídá auto před zloději a ani nezabrání havárii, ale zamezí finančním ztrátám při situacích, které vás mohou kdykoliv potkat.  Havarijní pojištění je pojištění motorových vozidel, které slouží především ke krytí škod na vlastním autě. Pojištění kryje jak škody, jejichž vznik a velikost řidič vozidla nemohl ovlivnit, tak i škody jím zcela nebo zčásti zaviněné. Možnosti havarijního pojištění online jsou široké a rozhodně se vyplatí dobře zde vybírat.

 

Havarijní pojištění online – srovnávací formulář

 

Rozdíly v cenách jednotlivých společností působících na tuzemském trhu havarijního pojištění jsou velké. Za stejnou služby můžete u některých společností nabízející havarijní pojištění přeplatit i několik tisíc.

Vyzkoušejte toto online srovnání a podívejte se, která nabídka havarijního pojištění je pro vás nejlepší.

Havarijní pojištění online – využití havarijního pojištění

 

Havarijní pojištění vozidel chrání před škodami způsobenými:

– havárií,

– vandalismem,

– případně živelní událostí,

– krádeží.

V případě nezaviněné dopravní nehody jsou všechny škody hrazeny z povinného ručení viníka, za předpokladu, že je viník znám. Havarijní pojištění pomůže uhradit nebo zcela uhradí také ztráty způsobené živelnými pohromami. Z pojištění bývá však vyňato funkční namáhání, přirozené opotřebení, nesprávná obsluha nebo údržba a také pokud je škoda způsobena pod vlivem alkoholu nebo drog.

Havarijní pojištění online

Havarijní pojištění online – plné nebo mini

 

Z plného havarijního pojištění online bývá kryto riziko živelné, to znamená škody způsobené například požárem, krupobitím, přímým působením blesku, pádem kamení, sesuvem půdy, tlakem sněhu nebo povodněmi. Mini havarijní pojištění kryje zpravidla jen živelné riziko. Pojištění proti odcizení  vozidla je možné připojistit zvlášť.

Máta možnost si také pořídit havarijní pojištění tzv. AllRisk, které souvisí s pojištěním více rizik současně. Takové pojištěná má své nesporné výhody. Obsah All Risk havarijního pojištění se však u různých pojišťoven může lišit. Nejčastěji obsahuje pojištění proti havárii a poškození vozidla, pojištění proti odcizení vozidla, pojištění proti vandalismu a samozřejmě také asistenční služby.Havarijní pojištění online – komu je havarijní pojištění určeno

 

Havarijní pojištění online je určeno pro všechny vlastníky motorových vozidel. Vhodné je zejména pro novější vozy, ale také pro starší dražší. Vyplatí se všem, kteří tráví za volantem hodně času. Výhodnější je uzavírat havarijní pojištění na kratší dobu vždy dle aktuální hodnoty vozu, která se samozřejmě v čase mění.

Havarijní pojištění online je dobrou alternativou připojištění k povinnému ručení. Většina tuzemských pojišťoven proto nabízí zvýhodněné produktové balíčky povinného ručení s havarijním pojištěním k tomu.

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>