vyzivova poradna

Hubnutí: Jak probíhá návštěva u výživového poradce?

Hubnutí: Jak probíhá návštěva u výživového poradce?

Hubnutí je často běh na dlouhou trať a u mnoha žen jde o celoživotní běh. Dobře si pamatuju, když jsem byla malá, že moje máma spolu se svými švagrovými a kamarádkami často mluvily o nějaké té dietě, zkoušely různé diety a pokaždé se setkaly s jo-jo efektem. I dnes moje máma občas chytne „dietní náladu“, dva týdny nějakou dvyzivova poradnarží, ale poté to všechno nabere zpět. Pro lidský organismus to však není nic dobrého, neustále přibírat a shazovat kilogramy. Jenže mnoho žen si prostě a jednoduše nedá říci. Návštěvou výživového poradce se může ledacos změnit. Pomůže vám a poradí ve všem, co se redukování váhy týče, bude vás na této cestě provázet a také vám řekne, když něco budete dělat špatně. Jak taková návštěva u výživového poradce probíhá?

První návštěva je důležitá

K výživovému poradci se objednáte na svou první návštěvu. První návštěva je důležitá, jelikož si zde řeknete, co všechno vy od návštěvy očekáváte, kolik chcete zhubnout, jak si to představujete a podobně. Poté vás sdělí výživový poradce, jak návštěvy u něj probíhají, jak to celé funguje a kolik stojí jednotlivá sezení. Na první návštěvě se také budete vážit a výživový poradce bude také zkoumat to, jak máte tělo zavodněno, kolik kilogramů v těle máte tuků, změří také váš objem. Někteří výživoví poradci vás také mohou poslat na rozbor, kde se zjistí, zda máte v pořádku játra, ledviny a jak moc se zatěžují.

Poradí co jíst a co nejíst

Často si od výživového poradce odnášíte také seznam potravin, které v sobě mají dostatek vlákniny, které mají v sobě bílkoviny, sacharidy a podobně. Poradí vám, kolikrát denně jíst, a jaké porce si dávat. Také vám řekne, které potraviny v sobě obsahují cukry, bílou mouku a další potraviny, které pro hubnutí vhodné nejsou. Zodpoví všechny vaše otázky okolo hubnutí, poradí, co dělat ve chvíli, kdy vás honí mlsná a tak dále. Nebude vás také nutit do nějakých potravin, které nejíte či jíst nechcete. Hubnutí není o tom jíst věci, které nám nechutnají, jenom kvůli tomu, že je to pro redukci váhy to správné. Spolu s výživovým poradcem najdete kompromis, který vám bude vyhovovat.

Poradí i ohledně pohybu

Pokud jste člověk, který nikdy v životě moc nesportoval, je začít s pohybem celkem těžké. Nicméně to není nemožné, protože existují sporty, které se plně přizpůsobí vašim potřebám. Společně vyberete sport, který bude rovnoměrně zatěžovat vaše tělo a pomůže mu účinně se formovat a přitom si nijak neublížit. Pokud máte problémy dietolognapříklad s koleny, může doporučit cvičení, kde se kolena šetří.

Pravidelné kontroly

U výživového poradce je jedno velké plus, chodíte na pravidelné kontroly, kde si vás převáží, přeměří a zjistí, kolik jste za danou dobu zhubli tuku. Když hubnete svaly, je něco špatně a výživový poradce se bude snažit zjistit co. Budete si také sepisovat jídelníček, který budete s výživovým poradcem konzultovat, řekne vám co zlepšit, a také vás samozřejmě pochválí za vaše výsledky a bude vás dále motivovat.

 

Specialista Vás dokáže motivovat, poradit Vám a hlavně když dobře hledáte, dá se najít odborník, který Vám poradí ZDARMA a dokonce Vám vytvoří jídelníček na míru :) Můžete zkusit třeba ZDE

Hodnocení
Hodnotil
Kačka Stohová
Datum
Produkt
Díky za článek, snad se konečně dokopu také k návštěvě :)
Hodnocení
5

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

2 thoughts on “Hubnutí: Jak probíhá návštěva u výživového poradce?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>