jaksetodela.eu_ergo_cz_nahledovy

Jak jsi výhodně pojistit nemovitost? Nezapomínejte ani na pojištění domácnosti

Ať už si chcete sjednat pojištění na cokoliv, je potřeba si nastavit jeho parametry tak, aby bylo skutečně efektivní. Zaměříme se na to také v našem článku, díky kterému získáte představu o tom, co je při sjednání pojištění opravdu důležité. Podstatné je, abyste si dobře uvědomili rizika, proti kterým se chcete pojistit. A stejnou měrou je důležité, abyste nenaletěli na taháky pojišťoven, které pro vás v zásadě nemají význam.

Zvažte rizika a využijte výhodného online pojištění

Co si chce pojistit opravdu každý? Ano, je to střecha nad hlavou. Nemovitosti mohou stihnout různá rizika, která zkrátka nedokážeme ovlivnit. Dokážeme se ale proti těmto rizikům pojistit. A přitom si v dnešní době můžeme výhodně pojistit majetek online, kdy prakticky už ani nepotřebujete nikam chodit.

Pojistit si tímto způsobem nemusíte pouze dům, ale také byt v osobním vlastnictví nebo kancelářské prostory. Je dokonce možné pojistit si také domy nebo byty ve výstavbě. Při sjednání pojištění prostřednictvím internetu je potřeba pouze vyplnit některé základní údaje. Patří mezi ně:

  • Obytná plocha
  • Zda bydlíte v domě nebo v bytě

jaksetodela.eu_ergo_cz_01

Na základě těchto informací si totiž můžete nechat spočítat kalkulaci, díky které se dozvíte roční pojistné pro váš konkrétní případ. Řada pojišťoven také v rámci sjednání pojištění online nabízí možnost přidat si další druhy pojištění. Nejčastěji nabízeným pojištěním spolu s pojištěním nemovitosti je pojištění domácnosti. Sjednat si jej spolu s pojištěním nemovitosti je zajímavá volba jak pojistit domácnost. Zejména z toho důvodu, že při kombinaci více druhů pojištění můžete získat lepší cenovou nabídku.

Nesjednávejte, co vás nezajímá

Pojištění domácnosti by vás mělo zajímat hlavně proto, že vás může ochránit v případě krádeže nebo poškození vybavení domácnosti. Pokud by se vám ale snažila pojišťovna nabídnout některé další druhy pojištění, dobře zvažujte jejich přínos. Ne každé nabízené pojištění musí mít vždy smysl a není důvod platit něco, co nechcete.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>