feet-224680_1920

Jak lízat vagínu ženy video

Jak lízat vagínu ženy video

Jak lízat vagínu ženy video– K napsání tohoto článku mě přivedli mí kamarádi. Pro svou otevřenost k tématům, kdy se kamarádky červenají, jsem byla několikrát tázána. Co se ženám líbí, jak to mají rády a jak lízat vagínu ženy video, tak aby své partnerky dovedli na vrchol rozkoše.

Píšu to, ne proto, že bych se styděla o tom mluvit nahlas, ale proto, že se mi to nechce stále dokola opakovat :) Kdo chce, ať si to přečte, kdo nechce, číst nemusí.

 

Ať už tedy jste muž nebo žena, těchto 7 ověřených kroků by Vás mělo přivézt na další vyšší level v pomyslném mileneckém žebříčku :)

Krok jedna – je to o náladě

Základem je navození správné atmosféry. Jen ve správném rozpoložení si můžete užít sex a to samé platí o lízání vagíny. Takže klasika, horká koupel, svíčky, hudba, atd.

Tohle funguje velmi dobře. Pomůže to ženě uniknout od stresu ze školy, z práce, prostě z běžných problémů a navodit očekávanou sexy uvolněnou atmosféru.

Tip – Jak na anální sex

Co když ale chcete jen rychlovku, nemáte čas na svíčky nebo nemáte vanu? :)

TIP: Žena může být v náladě velmi rychle, když na to přijde.  Vyzkoušejte šeptání do ouška ve smyslu: “Chtěl bych ochutnat tvou mušličku a lízat ji znovu a znovu. Sledujte, jak reaguje. Nemusí to fungovat na každou, na mě ano :)

Jak lízat vagínu

Druhý krok – věnujte pozornost celému tělu

Nic mě při tom nevytočí více, než „metoda“ rychle na věc. Chci si to přece užít. Věnujte pozornost celému jejímu tělu. Je hloupost myslet si, že nejlepší bude věnovat se pouze erotogenním zónám. Každá část jejího těla bude po Vás žadonit, pokud bude stimulována správným způsobem. Takže pokud strávit nějaký čas poznáváním jejího těla, budete sklízet plody. Pak snad nebude ani nejdůležitější otázkou, jak správně lízat vagínu ženy.

Třetí krok – hrajte si

Ženy milují být škádleny. Čím více je dráždíte, tím více Vás milují. Pozlobte ji, dostaňte se blíže k jejímu klínu a zase se oddalte. Vaše partnerka bude toužit po tom, abyste jí konečně začal lízat.

Čtvrtý krok – lízejte klitoris

Jako žena Vám mohu říci, že když jsem správně naladěna předchozími kroky a partner mi olízne klitoris, cítím se přímo úžasně. Takže stojí vážně zato neodbýt předehru.

Můj osobní favorit co se týká směru a rychlosti pohybu při lízání vagíny je pomalý, stejně rychlý pohyb nahoru a dolů. Jemně našpulit rty a jemně lízat. Někdy to při delším lízání může být bolestivé. Neděláte nic špatně, to se může stát. Prostě zjemněte. Pokud máte s partnerkou dobrý vztah, určitě Vám řekne, jak správně lízat vagínu, jak se jí to líbí.

Jak lízat vagínu

Pátý krok – použijte prst nebo robertka

Pokud jste v lízání začátečník, pak doporučuji pouze lízat vagínu ženy.  Pokud ale již máte praxi a víte jak lízat vagínu, či chcete vyzkoušet něco nového, zkuste do partnerky vložit prst a nahmatat bod G. Tohle není jednoduché, ale pokud se Vám ho podaří najít, máte vyhráno. Nebojte se zeptat partnerky, společně se Vám to může podařit.  Také bych určitě doporučila vyzkoušet robertka, oživí to vaše hrátky a osobně neznám nic lepšího :)


 

Šestý krok – přiveďte ji k orgazmu

OK, takže jste ji dostali do nálady, prozkoumali její tělo, které jste škádlili, a teď je na čase, aby jste jí lízali vagínu. Udržujte stabilní rytmus. Jazyk a prsty musí být sehraní. Sledujte její tělo a poslouchejte zvuky, které vydává a které Vám dávají informaci o tom, co funguje a co ne. Řiďte se zvuky a upravte podle toho intenzitu lízání.

Někdy může trvat dlouho, než dosáhne orgazmu, někdy se jí to nepovede vůbec. Z toho si ale nic nedělejte, výjde to příště. Pokud se ale blíží na vrchol orgasmu, poznáte to tak, že bude jakoby v křeči. Může se stát, že dívka poté nebude chtít, abyste se dotýkal klitorisu, je to tím, že při orgazmu je klitoris nesmírně citlivý. Pokud se Vám to podaří, můžete si gratulovat. Víte, jak správně lízat vagínu ženy video:)

Jak lízat vagínu

Sedmý krok – co když to nefunguje

Co když to nebude fungovat? Pokud se Vám nepodaří přivést ji lízáním vagíny na vrchol, pak je pravděpodobně jednou ze dvou věcí.

1.) Nebyla správně naladěna

2.) nevěnovali jste lízání tolik času, kolik potřebovala

Jak lízat vagínu ženy video

sdílejte a sledujte video :)

Velká část žen má také problém s orgazmem. To, že nedosáhne orgazmu neznamená, že by se jí to nelíbilo. To je důležité si uvědomit a nebýt zklamaný. Sama mám kolikrát tak silné a krásné zážitky a přitom orgazmu nedosáhnu.

 

Jeden tip na závěr. Pamatujte, že důležitý je proces, ani né tak výsledek. My si to užíváme po celou dobu. Výsledek je pouze třešnička na dortu. Jak lízat vagínu ? Věnujte se tedy lízání a všemu kolem a nezaměřujte se pouze na orgazmus.

Erectan Exclusive intim gel - doprava zdarma

 

A jaké jsou Vaše zkušenosti s lízáním vagíny? :)

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>