stone-1379567_640

Jak na kamenné umyvadlo v rozmanitých barvách

Toužíte se odlišit od svých sousedů? Tak si pořiďte umyvadla z přírodního kamene. Luxusní prvek do vaší koupelny díky jedinečné unikátní struktuře.  Stanete se majiteli originálního uměleckého díla. Výhody přírodního kamene: vysoká pevnost, odolnost proti vlhkosti, snadnost péče, stálost barev.  Nevýhoda – vyšší cena, ale máte k dispozici produkt, který vám bude navěky sloužit.  V poslední době se staly populární i skleněné umyvadla. Výhodou těchto produktů je, že zapadnou do jakéhokoliv stylu interiéru. Další výhodou je jednoduchá údržba.  Hlavní nevýhodou tohoto materiálu je jeho křehkost.   V malých místnostech se nejčastěji používá skleněné umyvadlo s deskou.

Přínosné informace jak pečovat o kamenné umyvadlo.

Nadčasovost a styl –  kamenné umyvadlo

Přírodní nebo umělý kámen? Výrobky z přírodního kamene nahrazuje levnější verze umělého kamene, která je od přírodního kamene téměř k nerozeznání.  Pokud preferujete přírodní materiál, tak originalita něco stojí. Pozor! Některé kamenná umyvadla nejsou vhodná pro venkovní použití.   A co se materiálu týká, nejčastěji se používá leštěný mramor, který nabízí elegantní a jemný vzhled, přesto je zájem i o jiné kameny. Precizní opracované, ale i nahrubo osekané kameny nádherně zapadnou i do moderní koupelny a není nutné je používat pouze na chatě.

Více o kamenných umyvadlech se dovíte zde!

Kamenné umyvadla za skvělé ceny

Je čas na objednávku! Což takhle si pořídit kamenné umyvadlo vyrobené z leštěného mramoru nebo týkového dřeva? Kde je nabízejí za rozumné ceny? Ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz, který je ošperkovaný zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Toužíte být in? Tak to nesmí ve vaší koupelně kamenné umyvadlo chybět!  V eshopu si můžete objednat i další potřebné věci pro váš lepší domov. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma!

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>