stone-1379567_640

Jak na kamenné umyvadlo v rozmanitých barvách

Toužíte se odlišit od svých sousedů? Tak si pořiďte umyvadla z přírodního kamene. Luxusní prvek do vaší koupelny díky jedinečné unikátní struktuře.  Stanete se majiteli originálního uměleckého díla. Výhody přírodního kamene: vysoká pevnost, odolnost proti vlhkosti, snadnost péče, stálost barev.  Nevýhoda – vyšší cena, ale máte k dispozici produkt, který vám bude navěky sloužit.  V poslední době se staly populární i skleněné umyvadla. Výhodou těchto produktů je, že zapadnou do jakéhokoliv stylu interiéru. Další výhodou je jednoduchá údržba.  Hlavní nevýhodou tohoto materiálu je jeho křehkost.   V malých místnostech se nejčastěji používá skleněné umyvadlo s deskou.

Přínosné informace jak pečovat o kamenné umyvadlo.

Nadčasovost a styl –  kamenné umyvadlo

Přírodní nebo umělý kámen? Výrobky z přírodního kamene nahrazuje levnější verze umělého kamene, která je od přírodního kamene téměř k nerozeznání.  Pokud preferujete přírodní materiál, tak originalita něco stojí. Pozor! Některé kamenná umyvadla nejsou vhodná pro venkovní použití.   A co se materiálu týká, nejčastěji se používá leštěný mramor, který nabízí elegantní a jemný vzhled, přesto je zájem i o jiné kameny. Precizní opracované, ale i nahrubo osekané kameny nádherně zapadnou i do moderní koupelny a není nutné je používat pouze na chatě.

Více o kamenných umyvadlech se dovíte zde!

Kamenné umyvadla za skvělé ceny

Je čas na objednávku! Což takhle si pořídit kamenné umyvadlo vyrobené z leštěného mramoru nebo týkového dřeva? Kde je nabízejí za rozumné ceny? Ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz, který je ošperkovaný zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky. Toužíte být in? Tak to nesmí ve vaší koupelně kamenné umyvadlo chybět!  V eshopu si můžete objednat i další potřebné věci pro váš lepší domov. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma!

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>