nadra in zvetseni prsou

Jak na zvětšení prsou

Jak na zvětšení prsou

Mnoho žen si dělá starosti s velikostí svého poprsí. Ať už kvůli mužské pozornosti, svému sebevědomí či porovnávání se s ostatními. Velice často jsou vedeny k invazivnímu zákroku zvětšení prsou plastickou operací. Ta není však nutná, pokud nechceme velikost zvětšit o dvě, tři čísla nebo víc.
Stačí znát jen pár triků. Prvním z nich je cvičení. Především posilování. Zvedání činek pod dozorem trenéra, který nám doporučí ty správné cviky může s vaším hrudníkem udělat divy.

Jedním z klasických, známých a velmi účinných cviků jsou obyčejné kliky. Pokud nezvládáte mít napnuté nohy, protože byste pomalu neklesala dolů nebo se naopak už nezvedla, stačí nohy skrčit do kleku. Postupem času opakováním cvičení se k pokročilému stylu propracujete.

Dalším trikem je přibrání nějakých pár kil na váze. Zatímco se mnoho žen denně snaží odpíráním oblíbených jídel, cvičením či kosmetickými zákroky pár kil shodit, návodem k nabrání hmoty k vyplnění košíčků podprsenky stačí tyto fitness tipy vynechat či nebrat tolik vážně a nehledět na každou kalorii.

 

zvetseni prsou

Ruku v ruce s neodpíraným jídlem pro nabrání hmoty jde také správný výběr potravin, které obsahují důležitý hormon k tvorbě bujného poprsí, estrogen. Mezi potraviny s vysokým podílem této látky patří především luštěniny, mléčné produkty, jablka, třešně, červená řepa, mrkev ale také salátová okurka. Z příloh rýže, pšenice a kroupy. Nezapomeňme ani na ořechy, oblíbené červené i bílé víno, černý a zelený čaj, které zase obsahují fytoestrogen se stejným efektem.

K optické změně pak rozhodně přispěje správná volba spodního prádla jakými jsou například oblíbené push-up nebo balconett podprsenky. Důležitou roli zde hraje především správná volba velikosti košíčků, které vám poradí i v dobré menší prodejně.

Můžete také vyzkoušet populární přírodní přípravek Breast Extra, který se může pochlubit zárukou  známky kvality ke zvětšení, zpevnění a změně tvaru prsou. Takže by se nemělo jednat o nějaký zázračný, ale přitom nefuknční produkt. Recenzi si můžete přečíst zde – Breast Extra recenze.

Na závěr už stačí jen sebevědomí, úsměv a oblečení zdůrazňující ženské křivky.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>