woman-2593366_640

Jak oslnit? Dlouhou hřívou vlasů kterou vykouzlíte za pár minut

Příroda vám dlouhé vlasy zkrátka nedopřála? Čarovaly jste s nůžkami a teď toho litujete? Nevadí! Prodlužování vlasů je stále IN a díky šikovnému tipu ho bez potíží zvládnete i v domácích podmínkách.

Ano, máme na mysli Clip in – aktuálně nejoblíbenější metodu prodlužování vlasů vůbec, kterou si oblíbily i mnohé hollywoodské celebrity. Vlasy prodloužíte za pár minut, a to zcela bez kompromisů.

Zapomeňte na mýty a pusťte se do toho

Také se vám snažila vaše vizážistka namluvit, že jakékoliv domácí prodlužování vlasů nedrží, klouže a nevypadá dobře? Pokud zároveň nabízela prodloužení vlasů za několik tisíc, pak to docela chápeme. Je pravda, že v minulosti levné clipy z Číny takové vlastnosti měly, ale dnes už je nenajdete snad ani na vietnamské tržnici.

Přesvědčíme vás o tom. Podívejte se na nabídky e-shopu Oxyextensions.cz a vyberte si své prodloužení vlasů přesně na míru. Stačí si zvolit správný odstín vlasů a požadovanou délku. Na výběr máte:

  • 3 různé délky
  • 10 odstínů barev

Náš tip: Aby byl konečný výsledek maximálně přirozený, vsaďte na oblíbené klipy single-drawn, jejichž prameny se směrem dolů přirozeně zužují, takže působí opravdu autenticky.

beautiful-2405131_640

Domácí prodlužování vlasů za pár minut

Až vám přijde vám nový Clip in od Oxyextensions.cz domů, zjistíte, že výběr té správné délky a velikosti byla ta obtížnější část. Samotné připevnění je totiž velmi jednoduché:

  1. Za pomoci hřebene oddělíte prameny, které chcete prodloužit.
  2. Nasadíte clip in za pomoci jednoduché sponky.
  3. Vše překryjete horní vrstvou vlasů.

A hotovo. Vaše vlasy budou prodloužené a zahuštěné a to tak rychle, že bez problémů stihnete jakoukoli schůzku. Díky kvalitě použitého materiálu navíc není problém použít na příčesky jakýkoliv styling a později je opláchnout v teplé vodě s trochou šampónu. Můžete je tak využívat nejenom při speciálních příležitostech, ale každý den.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>