saw-blade-1801186_640

Jak osvěžit osvěžit vzhled vaší zahrady – dřevěné sochy

Motorová pila v nás evokuje postavy statných dřevorubců kácející velké stromy a řežou klády na zátop, k výrobě prken na podlahy či na výrobu nábytku. V rukou řezbářského mistra se ale stává jemným nástrojem k vytvoření úžasných originálních děl, jakými jsou právě zahradní dřevěné sochy. Právě motorová pila se může využít kromě kácení stromů a řezání dřeva na zátop i k mnohem kreativnějším věcem. Já třeba tvořím dřevěné sochy motorovou pilou. S pomocí motorové pily pod mýma rukama vznikají velmi originální interiérové a exteriérové dřevěné sochy. Ty pak dovedou potěšit vás i vaše blízké.

Zahradní sochy na zakázku

Moje inspirace přichází zejména z přírody a hlavně ze světa zvířat. Inspirují mě i pohádkové postavy anebo vaše nápady, kterým pak dávám dřevěnou podobu. Hotové dřevěné sochy najdou své specifické místo na vaší terase, v atriu, zahradě, v parku nebo třeba i na dětském hřišti. Dřevěné sochy mají své kouzlo a dovedou dát osobitý vzhled každému místu. Zahradní sochy vyrábím podle vašich představ a přání v mnoha variantách. Každý kus dřeva je jiný a pomocí ruční práce vždy vzniká originál.

Zahradní sochy skvěle nahradí sádrové a porcelánové trpaslíky. Dřevo má své kouzlo, energii, velkou sílu i moc. Dřevěné sochy dotváří pocit vašeho domova, jeho útulnosti a dávají mu pocit bezpečí. Stále víc jsou v současné době v oblibě přírodní materiály, jako je dřevo nebo kámen. Ty dokonale splynou s přírodou. Dřevěné sochy dokáží potěšit a mohou vypadat tak, jak si řeknete. Vyrábím je na zakázku podle přání zákazníka. Pro inspiraci se podívejte na hotová díla.

Dřevěné sochy motorovou pilou

Vyrábím dřevěné sochy pro okrasu, ale i funkční sochy vhodné na zahrady mateřské školky a na dětská hřiště. Velmi oblíbená jsou zvířátka. Například lavičky v podobě hada, sedátka jako želvy, berušky či ovečky. Děti na nich rádi sedí a představují si, že jedou. Bohatá fantazie a dotyk dřeva má na děti blahodárný vliv. Pořiďte si tedy i vy své bedlivé strážce zahrady a udělejte si radost, nebo svým blízkým či dětem. Obklopte se krásnými věcmi a budete mnohem šťastnější. Zaujaly vás dřevěné sochy motorovou pilou? Můžete si vybrat zahradní sochy a zjistit další informace o dřevěných sochách.

 

 

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>