water-1939658_640

Jak ozvláštnit zahradu? Zahradní kašny

Co dodá vaší zahradě vznešený výraz? Půvabné zahradní kašny, které svou krásou osvěží každý pozemek.  Kdo by netoužil po náročném pracovním dni si odpočinout v chladu za uklidňujícího zvuku vodní fontány. Dokonce i malé dekorační fontány na letní chatě budou výrazným ornamentem v krajině a oblíbeným místem pro rekreaci, kde si můžete vychutnat jednotu s přírodou.  Zahradní kašny – nejlepší způsob, jak řešit otázku vzdušné vlhkosti v horkých letních měsících. Bez ohledu na to, jaký styl bude proveden s ohledem na hydrotechnickou instalaci, ať už se jedná o klasický, rustikální, orientální, avantgardní, vždy půjde o efektní záležitost.

Vznešený vzhled zahrady podtrhnete kašnou

Vznešená zahrada – fascinující hra vodních toků, které hrají na slunci všemi barvami duhy, nenechá nikoho lhostejným. K úspěšnému umístění fontány pomáhají květinové záhony v souladu s celkovou harmonii zahrady.  Máte-li ve své zahradě moderní zahradní nábytek, nedoporučujeme romantický vzhled fontány, lépe zvolit abstrakci. A co se nádrže týká, kulatou nádrž umístíme do zahrad s přírodní kompozicí záhonů, hranaté se budou hezky vyjímat v malých zahradách. A jaká je ideální hloubka nádrže? Volíme rozmezí od šedesáti do osmdesáti centimetrů, voda se v létě nebude rychle odpařovat.

Působivý efekt zahradní kašny dostane i vás    

Pro zajímavost, další jedinečnou vlastností kašny je i optické zvětšování prostoru. Právě z tohoto důvodu doporučujeme instalovat zahradní kašny do menších zahrad, skvostně vám dokáže “prošpikovat” prostor vzdušným dojmem, dodá pocit lehkosti. A kde se letos vydáme zahradní kašny nakupovat? Do špičkového internetového obchodu t-zbozi.cz, pyšnící se zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.  Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma!

 

 

 

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>