water-1939658_640

Jak ozvláštnit zahradu? Zahradní kašny

Co dodá vaší zahradě vznešený výraz? Půvabné zahradní kašny, které svou krásou osvěží každý pozemek.  Kdo by netoužil po náročném pracovním dni si odpočinout v chladu za uklidňujícího zvuku vodní fontány. Dokonce i malé dekorační fontány na letní chatě budou výrazným ornamentem v krajině a oblíbeným místem pro rekreaci, kde si můžete vychutnat jednotu s přírodou.  Zahradní kašny – nejlepší způsob, jak řešit otázku vzdušné vlhkosti v horkých letních měsících. Bez ohledu na to, jaký styl bude proveden s ohledem na hydrotechnickou instalaci, ať už se jedná o klasický, rustikální, orientální, avantgardní, vždy půjde o efektní záležitost.

Vznešený vzhled zahrady podtrhnete kašnou

Vznešená zahrada – fascinující hra vodních toků, které hrají na slunci všemi barvami duhy, nenechá nikoho lhostejným. K úspěšnému umístění fontány pomáhají květinové záhony v souladu s celkovou harmonii zahrady.  Máte-li ve své zahradě moderní zahradní nábytek, nedoporučujeme romantický vzhled fontány, lépe zvolit abstrakci. A co se nádrže týká, kulatou nádrž umístíme do zahrad s přírodní kompozicí záhonů, hranaté se budou hezky vyjímat v malých zahradách. A jaká je ideální hloubka nádrže? Volíme rozmezí od šedesáti do osmdesáti centimetrů, voda se v létě nebude rychle odpařovat.

Působivý efekt zahradní kašny dostane i vás    

Pro zajímavost, další jedinečnou vlastností kašny je i optické zvětšování prostoru. Právě z tohoto důvodu doporučujeme instalovat zahradní kašny do menších zahrad, skvostně vám dokáže “prošpikovat” prostor vzdušným dojmem, dodá pocit lehkosti. A kde se letos vydáme zahradní kašny nakupovat? Do špičkového internetového obchodu t-zbozi.cz, pyšnící se zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.  Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma!

 

 

 

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>