jak prezit rozchod

Jak přežít rozchod

Dostat kopačky bolí. Vy to ale zvládnete s nadhledem!

 

Rozchod vždycky bolí. Rozejít se třeba i po několika letech s někým, koho znáte do posledního detailu, s kým jste zažili spoustu krásných chvilek, kdo pro vás byl oporou i útěchou – to není jednoduchá situace pro nikoho. Bohužel život nehraje fér, a proto se každý z nás tu a tam musí čelem postavit k situaci, že dostal kopačky a zůstal sám. Ze zlomene srdcezačátku je těžké smířit se s prázdnou postelí, spoustou nevyužitého času i trhlinou v srdci, ale věřte nebo ne, každý se po určitém čase oklepe a jde dál. My vám v dnešním článku poradíme, jak rozchod zvládnout s nadhledem!

 

  • Vzpomínky? Ano, ale všeho s mírou!

 

Pokud jste spolu byli delší čas, jistě doma najdete nespočet předmětů, jež vám dotyčného okamžitě připomenou a rázem spustí příval slz, jež nejdou zadržet. Zbavte se takových věcí. Co nebude chtít vrátit, tím jednoduše nakrmte popelnici. Pohráváte si s otázkou, zda si něco můžete nechat? Ale jistě, ovšem nic se nesmí přehánět!  krabice jeho věcí vám do budoucna moc štěstí nepřinesou, věřte nám!


  • Proměňte se!

 

Nemáte přítele, nemáte závazky – a to je jedinečná příležitost udělat si čas pro sebe a změnit vizáž. Spojte příjemné s užitečným a do nového vztahu, kheartsickness-428103_640terý na vás již nyní někde číhá za rohem, vstupte s novým štítem. Zajděte si ke kadeřníkovi, na manikúru nebo i nakupovat. Příjemně se odreagujete a budete myslet na něco jiného!

 

  • Najděte si zábavu!

 

Největším problémem lidí po rozchodu je spousta nevyužitého času, který zpravidla stráví s balíčkem brambůrků na sedačce a s romantickým filmem v televizi. Chyba, takhle tedy určitě ne. Ozvěte se kamarádům a vyrazte za zábavou! Sedět doma v koutě a trápit se vzpomínkami – koho by to pořád bavilo?!

 

  • Udělejte v srdci místo pro někoho nového!

 

Vsaďte vabank na novou lásku! Možná se vám to nyní zdá nemožné, ovšem pokud necháte své srdce otevřené, někdo jej zaplní láskou, jež vám pomůže přestat se trápit. V tomto případě neplatí, že musíte truchlit minimálně 3 měsíce. Ruku na srdce: myslíte, že ten druhý rovněž drží nějaký termín půstu? Přesně tak, jen stěží!

Přehled
Název článku
Jak přežit rozchod
Autor

Mohlo by Tě zajímat

About Tomas Vacek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>