jak sbalit kluka

Jak sbalit kluka

Jak sbalit kluka

 

Mnoho z nás si láme hlavu, jak zareagovat, když už narazíme na toho pravého. Často se stává, že nevíme, o čem začít mluvit, jak se chovat, zda se smát se apod. Ty z nás, které nemají takové štěstí a nepřijdou do kontaktu s fešáky, co by za to stáli, neví jak a kde by se měly vyskytovat aby šanci setkání zvýšily. Je proto nutné znát pár tipů a triků, aby čekání nebylo dlouhé a hlavně zbytečné.

 

Vše začíná správným výběrem místa. Bar nebo hlučící restaurace nemusí být jedinou volbou. Mezi klidná místa vhodná k seznámení patří například park, kde úvodní malá procházka může udělat divy. Pokud máme rády psy a on je zrovna na své venčící pochůzce, je ideální příležitost k prohození pár slov o jeho mazlíčkovi. Jsou však i místa, která málokdy oplývají tím beach-656695_640správným typem kluka. Jedním z nich je například hračkářství. Většinou je přeplněno tatínky, nebo těmi co jimi brzy budou. Více sofistikovaným místem je třeba muzeum nebo galerie. Pokud nejsme zrovna milovnice umění a historie, co jiného by nás na tohle místo mohlo přivést? Mezi příležitosti také patří kavárny, nebo obchody s elektronikou, kde se můžeme zeptat na odbornou radu.

 

Při setkání se také nemusíme ihned pustit do konverzace. Ideální je začít očním kontaktem, úsměvem. Pokud vidíme pozitivní reakci, pokračujeme lehkou konverzací. Může to být milý kompliment. A nemusí být osobní, stačí třeba pochválit kus oblečení a zeptat se, kde k takovému jedinečnému kousku přišel.

Konverzace také může začít i prosbou o pomoc s nějakou věcí, co nás trápí. Vše však musí vycházet ze situace. Pokud se například potkáme ve fitku, poprosíme o radu s druhem náčiní, které neznáme. Pokud v dopravním prostředku, navážeme na knihu nebo časopis, který čte.Jak sbalit kluka ? Prakticky všechna lehká témata jsou dovolena. Od dovolené  začínaje, přes módu, současné politické dění, až po práci a koníčky. Rozhodně se ale nesmíme příliš dlouho a detailně vyptávat na jedno téma.

Ale také stačí pouze úsměv s podáním kartičky s telefonním číslem při odchodu. Tím se rozhodně vyhneme trapným situacím, odmítnutí nebo jakémukoliv pokažení této magické chvíle.

Přehled
Název článku
Jak sbalit kluka
Popis
Mnoho z nás si láme hlavu, jak zareagovat, když už narazíme na toho pravého...

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

One thought on “Jak sbalit kluka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>