Jak se seznámit

Jak se seznámit – poradíme Vám

Jak se seznámit

 

Jak se seznámit – Proplouváte životem sami na vlastí pěst a vlivem samoty si stále častěji pohráváte s myšlenkou, jak se seznámit? Zatímco pro někoho Jak se seznámitnepředstavuje seznámení se s někým úplně cizím žádný problém, pro jiného je to doslova noční můra – zážitek, během kterého se jeho kolena promění v rozklepané želé a čelo se orosí krůpějkami studeného potu. Možná i vy patříte k lidem, kteří se seznamování děsí, a v důsledku této vrozené vlastnosti stále ještě nemůžete narazit na toho pravého. Nezoufejte – my naštěstí víme, co vám poradit!

 

Strach je jen pocit – překonejte ho!

 

Ať už se u vás strach projevuje jakkoli – koktáním, rozklepanýma rukama, zpoceným čelem nebo zběsilým těkáním očí z jednoho rohu místnosti do druhého – měli byste si uvědomit, že strach je jen pocit vyvolaný ve vaší hlavě. Možná vaše největší obavy spočívají v odmítnutí, které ale k seznamování neodmyslitelně patří a je třeba s ním počítat. Stačí tedy jen přijmout skutečnost, že odmítnutí k oslovování patří – pak pro vás seznámení možná nebude tak hororovým zážitkem, kterému se za každou cenu snažíte vyhýbat obloukem.

 

Jak se seznámit – Odhalte kouzlo správné komunikace

 

Pokud se chcete s někým seznámit, musíte najít tu správnou notu, na kterou se společně během rozhovoru naladíte. Ne vždy se to povede a mnohé úspěchy tedy nekončí nijak jinak, nežli odmítnutím. Snažte se proto prostřednictvím slov vycházejících z vašich úst objevit to pravé kouzlo vaší osobnosti – jednoduše se zamyslete nad tím, jak své myšlenky formulujete.

 

Jak se seznámit – Naučte se odhadnout situaci

 

Základem úspěšného seznámení se je správný odhad situace. Možná už se odhodláte dotyčnou osobu oslovit a skutečně tak učiníte, jenže odměnou vám nebude nic jiného, nežli odmítnutí. Proč? Možná jste jen zbytečně tlačili na pilu a dotyčného tak – byť nechtěně – dostali do slepé uličky. Vaším úkolem je tedy nejen odhadnout situaci, ale rovněž během činu neztratit svůj cíl a jít si za ním pěkně pomaličku – tady přece nejste na závodech.

Proč nevyzkoušet seznamku

Někteří lidé se stydí vyzkoušet seznamku, není ale důvod. Berte to tak, že i ostatní lidé na seznamce touží po seznámení a hlavně, také jsou nervozní, takže jejich pocit nejistoty, či dokonce studu, není menší, než Váš :) Nejlepší seznamky jsou nejspíš tyto dvě – Darling nebo seznamte.se

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

One thought on “Jak se seznámit – poradíme Vám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>