jaksetodela.eu_online_ergo_cz_nahledovy

Jak si rychle vyřídit kvalitní cestovní pojištění?

Stojí několik korun na den, je zárukou kvalitní lékařské péče a ochrání vás před několika milionovým dluhem – to jsou 3 hlavní důvody, proč byste si na cestu mimo Českou republiku měli vyřídit cestovní pojistku. V současné době je to otázka několika minut! Jak na to?

Dva ukazatele kvality!

U pojištění do zahraničí je nejdůležitější výše pojistných limitů. Podle nich zjistíte, jakou maximální sumu za vás pojišťovna v případě pojistné události zaplatí. Čím vyšší limity jsou, tím lépe pro vás. Pro běžné cesty není nutné kupovat pojištění s extrémně vysokými limity. Bohatě postačí pojištění, které má limity 5 000 000 Kč.

 

Druhým ukazatelem kvality jsou pojistné podmínky. Musí v nich být jasně definováno, na jaké situace se pojištění vztahuje. Pojišťovna by za vás měla platit nejen v případě ošetření u lékaře. Pojištění by mělo pokrývat i transport do nemocnice, pobyt blízké osoby u nemocného, převoz do ČR a další. Pozor si dejte i na výluky z pojistného krytí. Pojišťovna například neproplatí náklady v případě, že došlo ke zranění pod vlivem alkoholu nebo omamných látek.

jaksetodela.eu_online_ergo_cz_01

Důležité doplňky

Určitě je zodpovědnější si k základní pojistce sjednat i připojištění. Vyplatí se pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti (více o něm například tady) a také pojištění úrazu.

Výhodně u ERGO

S atraktivní nabídkou pojištění na cesty za výhodnou cenu a s férovými podmínkami přichází ERGO pojišťovna, a. s., která v ČR působí od roku 1994. Její nabídka cestovního pojištění online by vás měla zajímat i z toho důvodu, že k základní pojistce dostanete bonus: za pouhých 10 Kč na den si můžete dokoupit všechny důležité doplňky a získat tak komplexní pojištění na cestu do zahraničí. Kromě cestovního pojištění je možné si u ERGO pojišťovny sjednat online pojištění domácnosti, nemovitosti a majetku.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>