134649

Jak snadno a rychle vylepšit vaše bydlení?

Jak snadno a rychle vylepšit vaše bydlení?

Mnoho lidí má pocit, že si nemůže dovolit krásné moderní bydlení. Bydlet v příjemném interiéru vás ale nemusí stát horentní sumy. Existují totiž triky, které z vašeho příbytku udělají stylový domov. Stejně jako móda, i bydlení je o fantazii, citu a vkusu. Originální byt nemusí zdobit jen designové kousky, stačí se nebát úprav!

1. Omezte dekoraci Pokud máte rádi moderní interiér, který se bude snadno udržovat, zbavte byt přebytečných dekorací a cetek, na které se akorát práší. Poslední roky vládne interiérům minimalismus, který bytům opravdu svědčí. Po takové očistě váš domov krásně prokoukne a navíc získáte prostor, pro to, co skutečně potřebujete.

2. Zbavte se starých koberců Vyhoďte staré zaprášené a vybledlé koberce po dědečkovi. Necháte tak vyniknout vaši dřevěnou podlahu a prostor se opticky zvětší. I obyčejné lino dnes seženete v moderním vzhledu, trochu luxusu mu dodají koberce s vysokým vlasem.

3. Pořiďte si stylové osvětlení Osvětlení pozvedne interiér na vyšší level a dodá mu neskutečný šmrnc. Popřemýšlejte proto o nákupu nového lustru či lampy. Zajímavé kousky pořídíte též na různých blešácích či bazarech. Krásná papírová stínidla jsou velmi moderní a seženete je za pár korun.

4. Nakupte květiny Květiny dokáží zútulnit každý pokoj, dodají mu život i barvy. Poptejte se po známých zda vám nedají sazeničky či semínka z jejich zahrádky nebo se vydejte do zahradnictví. Řezané květiny ve váze oživí každý stůl i komodu. Pro šikovné ručičky máme tip: pomalujte si či polepte květináč. Vytvoříte si tak originální kousek, který vám bude dělat radost.

5. Ozdobte stěny Oživte nudné prázdné stěny a pořiďte jim poličku či regál. Můžete na ně vyrovnat knihy, fotografie z dovolené či dekorace a dopřát vašemu bytu řád. Stěnám sluší i zarámované obrázky či fotografie. V dnešní době seženete spoustu zajímavých rámů a nebo můžete zmodernizovat ty, které najdete doma. Stačí je obrousit, nabarvit, polepit ubrousky či mušlemi z dovolené u moře. A originální kousek je na světě!

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>