Jak vybrat cestovní pojištění

Jak vybrat cestovní pojištění

Jak vybrat cestovní pojištění

 

Jak vybrat cestovní pojištění – Dnešní článek věnuji dalšímu z témat, který by měl pomoci mé peněžence. Jak jsem již psala v jednom ze svých předchozích článků, dala jsem si za úkol ušetřit na věcech, na kterých ušetřit můžu, tak aby mě to neomezovalo.

Jednou z takových věcí je výběr cestovního pojištění. Byla jsem zvyklá koupit cestovní pojištění rovnou při výběru zájezdu, či dovolené a vůbec mě nenapadlo, jak moc přeplácím a že je možné i na tomto ušetřit nemalé peníze. Podívejte se na můj dnešní článek a uvidíte sami.


Jak vybrat cestovní pojištění – typy a možnosti

Cestovní pojištění nabízí na našem trhu většina pojišťoven. Kromě standardního pojištění léčebných výloh lze dojednat také další doplňková pojištění. Jenže vybrat si správně není jednoduché, protože některé mimořádné události pojištění nekryje, přestože je ovlivnit nemůžete a musíme i s těmito událostmi počítat. Cestovní pojištění je určeno pro krytí léčebných výloh v případě úrazu v zahraničí. Přestože většinou není povinné, nezřídit si na cestu cestovní pojištění by se Vám nemuselo vyplatit. Následky zdravotní péče se mohou při nejrůznějších vyšplhat někdy až do statisícových až miliónových částek. Přitom cestovní pojištění lze pořídit od několika stokorun. Pojistit se můžete nechat jednorázově, ale nevýhodou u tohoto způsobu je, že ne každý si potřebu pojištění včas vzpomene, nebo existuje celoroční cestovní pojištění, které pomáhá především těm, kteří často vyjíždějí do zahraničí.   Vybrat si to nejlevnější cestovní pojištění na cesty do zahraničí už dnes není žádný problém díky jednoduchému a rychlému srovnání, které můžete najít třeba právě zde. Jak vybrat cestovní pojištění ? Je to jednoduché, stačí vyplnit Vaše potřeby a dostanete srovnání od tuzemských pojišťoven. Pak si stačí vybrat to pro Vás nejlepší a máte to. Nemusíte nikam chodit a ještě ušetříte peníze. Srovnání pojištění můžete nalézt níže po kliknutí na banner.

Jak vybrat cestovní pojištění – nejlevnější se nerovná nejlepší

Dejte si ale pozor a nevybírejte jen podle ceny. Jiné pojištění je vhodné na hory a jiné na válení se na pláži. Především si sami musíte říct, proč se pojišťujete a na jaká rizika. Na cestách nebo dovolené se může přihodit řada věcí, bolavým zubem počínaje a odcizením zavazadel konče. Promyslete si, co vy Vás v neideálním případě mohlo potkat. Jak vybrat cestovní pojištění ? Jak vybrat cestovní pojištění Samozřejmostí by mělo být pojištění proti úrazu a léčebným výlohám v zahraničí. Pouvažujte ale také nad pojištěním odpovědnosti za škodu a další možnosti připojištění. Pokud jedete pracovat, zvažte také pojištění na pracovní cestu. A jaké jsou Vaše tipy, jak vybrat cestovní pojištění ? Akční ceny dovolené v Turecku a ubytování v Chorvatsku.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>