jaksetodela.eu_navackove_cz_nahledovy

Jak vybrat ideální rodinné bydlení v Praze?

Stěhování do nového by mělo být vždy příjemnou záležitostí. Sice se jedná o namáhavou činnost, kterou je třeba dobře naplánovat, ale pokud dokážete vybrat bydlení, které vám bude po všech směrech dokonale vyhovovat, můžete se pak těšit na velmi komfortní bydlení. Hledáte byt v Praze? V současnosti je nabídka bydlení v našem hlavním městě největší v historii. Jak v tak široké nabídce vybrat vhodné bydlení?

Základem je výběr lokality

Ze všeho nejdříve byste se měli zaměřit na lokalitu, ve které chcete bydlet. Ideální variantou je, pokud byste bydleli v městské části, kde je vaše zaměstnání. Blízkost do zaměstnání ale rozhodě není zásadní podmínkou. Zaměstnání můžete rychle změnit. Je důležité, aby vybraná lokalita disponovala dobrou dopravní dostupností do centra i z Prahy ven. Musí disponovat kompletní občanskou vybaveností a také množstvím zelených ploch, abyste nemuseli vycházet jen mezi paneláky. Z tohoto pohledu je mezi zájemci o bydlení nejvyhledávanější prodej bytů v Praze 3.

jaksetodela.eu_navackove_cz_01

Proč Praha 3?

Praha 3 je v současnosti nejdynamičtěji se rozvíjející městskou částí. Detailní informace o této městské části najdete ZDE. Je blízko centra, a přesto je zde vytvořeno stále velké množství zelených ploch. I developerské společnosti si jsou vědomy zvýšené popularity Prahy 3 a snaží se v této lokalitě vytvářet své nové projekty. Díky tomu zde vzniká zdravá konkurence, která tlačí ceny nemovitostí dolů. Není problém sehnat elegantní, kvalitní a přitom levné byty Praha 3.

jaksetodela.eu_navackove_cz_02

Nakonec jeden z projektů

Nakonec si jeden z projektů na Praze 3 představíme detailněji. Z hlediska lokality, ceny a kvality výstavby nás zaujala rezidence NA VACKOVĚ. V rámci tohoto projektu vznikne celkem 331 nových bytů o dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Návrh stavby je od zkušené společnosti MS Architekti, která si zakládá na maximálním komfortu a vzdušnosti bytů.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>