nejlevnejsi dovolena

Jak vybrat nejlevnější dovolenou

Jak vybrat nejlevnější dovolenou

Pokud řešíte každý rok stejnou otázku jako já, to znamená kam levně na dovolenou,  pak by Vám mohl pomoci tento článek. Pomůžu Vám najít nejlevnější ubytování, zájezd i pojištění.

 

Weby s nabídkami cestovních kanceláří

Úplně prvním typem webů, které by vás měly při výběru dovolené zajímat, jsou portály na srovnání nabídek cestovek, které na základě vybraných parametrů vám umožní srovnat nabídky kanceláří podle různých parametrů (dopravy, délky trvání dovolené, ubytování,..). Asi nejznámější, ale také s největší nabídkou patří tyto 2:

 

www.Inivia.cz

 

Invia.cz je spolehlivý a největší online prodejce zájezdů. Na tomto webu jsou rozsáhlé a kvalitní recenze hotelů a destinací od ubytovaných v předchozích sezónách. Nabídky na webu jsou aktuální, co je v nabídce, je také zároveň volné k rezervaci, což je opravdu podstatná výhoda oproti jiným webům tohoto typu.

Na webu si můžete srovnat nabídky a hotely podle požadavků, u vybraného zájezdu pak zadáte kontaktní údaje a kontaktuje vás operátorka, která vám zašle smlouvu (je nutné ji pak podepsat, takže pokud nemáte scanner, připravte si nascenovaný podpis a nějaký grafický program, abyste do ní váš podpis doplnili) a platební údaje. Platit se dá na Invii pouze bankovním převodem nebo na pobočce.

 

button (5)button (4)

www.Dovolena.cz

 

Dovolena.cz je portál, který nabízí dokonce více termínů a hotelů, než Invia.cz a to díky tomu, že kromě českých cestovních kanceláří prohledává i nabídky německých CK. Rezervace probíhá tím způsobem, že zadáte u konkrétního vybraného zájezdu vaše kontaktní údaje, kde vás následně kontaktuje operátorka, se kterou telefonicky domluvíte údaje. Výhodou oproti Invia.cz je možnost platit ihned – platební kartou, což se hodí zejména při rezervacích last minute zájezdů.

Vyhledávače hotelů

 

Pokud cestujete individuálně, neměli byste také nechat výběr hotelu ve většině destinací až na náhodné hledání na místě, ale také si ho rezervovat předem. Webů zabývajících se vyhledáváním a rezervací napříč nejrůznějšími hotelovými zařízeními je řada, zde zmiňme například:

  • HotelsCombined.com – mezinárodní vyhledávač hotelů a ubytovacích zařízení s možností rezervace online, lokalizovaný i do češtiny

 

Cestovní pojištění

 

Další butností, ať už cestujete kamkoliv, je cestovní pojištění. To se dá dnes zařídit přes internet a zabere to maximálně několik málo minut, jen musíte znát ta správná, místa kam zajít. Nejlepší je použít srovnávač, kde Vám bude doporučeno nejvýhodnější cestovní pojištění.

Srovnání, kde najdete nejvýhodnější cestovní pojištění – nejlepší cestovní pojištění


Platba je možná platební kartou nebo převodem, po zaplacení dostanete kartičku s číslou pojistky, kterou si vytisknete a můžete ji pak v zahraničí použít při vzniku pojistné události.

Tak co, vybrali jste si Vaši vysněnou dovolenou ? :)

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

3 thoughts on “Jak vybrat nejlevnější dovolenou

  1. Pingback: Jak sbalit kluka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>