7

Jak vydat knihu s vlastními fotografiemi

Máte potřebu vložit do své knihovny knihu, jejímž autorem budete vy? Neuvěříte, jak jednoduché to je!

Jestli už máte knihu se svými zážitky v hlavě teoreticky napsanou, zbytek už je hračka. Stačí vám jen pár fotografií, kterých máte určitě plný chytrý telefon. Jestli ten mobil právě držíte v ruce, rovnou si do něj můžete stáhnout aplikaci od HappyFota, ve které se fotoknihy dělají jedna báseň. Do šablony jednoduše přetáhněte fotky z mobilu a dál můžete pokračovat na svém počítači. Váš projekt se totiž uloží do cloudu a vy pak v tvoření můžete pokračovat z jakéhokoli jiného zařízení. A je jedno, jestli fandíte nakousnutému jablku, nebo těm druhým. Tenhle chytrý prográmek otevřete všude.

Prima je, že si u HappyFota můžete vybrat z mnoha formátů a velikostí fotoknih. Kromě toho se můžete rozhodnout, jestli si knihu necháte vytisknout na kvalitní papír, nebo vyvolat tradiční chemickou cestou na fotopapír. Což se v případě kvalitních fotek a ilustrací určitě vyplatí.

S prográmkem si poradí i malé děti, takže se nemusíte obávat, že by na vás byl moc složitý. Tak s chutí do toho a půl je hotovo! Držím palce a přeji vám, ať se vám vaše autorská knihovnička plní. Protože ve svých vlastních fotoknihách si uchováte vzpomínky na to nejlepší, co jste v životě prožili.

 

 

 

 

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>