sadasd

Jak zabavit děti?

Rádi byste dětem dopřáli vyžití ve volném čase? Možnost, kde by si mohli hrát? Uvažujete-li o realizaci dětského hřiště nebo dětské indoor zóny, využijte služeb společnosti 3D PROGRAM, s.r.o., jejíž hlavní náplní jsou návrhy a realizace dětských hřišť, dopadových ploch, ale také především unikátní 3D herní prvky. Od roku 2013 vyrábí firma v závodu v Otrokovicích unikátní pryžové 3D herní prvky, které díky bezpečnosti a pečlivému zpracování (jde o ruční výrobu), jedinečnosti pomocí průmyslových vzorů a patentů a také kvalitě (UV stabilita a odolnost materiálu) jsou exportovány do více jak čtyřiceti zemí celého světa. Bezpečnost dětí je pro firmu samozřejmost na prvním místě.

Vyráběné 3D herní prvky jsou pečlivě ručně zpracovány a jsou výjimečné pro svou jedinečnost díky patentům a průmyslovým vzorům. Odolávají i UV záření a jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů. K herním prvkům patří samozřejmě v první řadě bezpečnost dětí, o tu se stará dopadová plocha EPDM-TOP. Plocha je vyrobena ze speciálně elastického vodopropustného povrchu a založena na bázi směsi pryžových granulátů a polyuretanových pojiv. Splňuje nejpřísnější normy na hygienu, hořlavost a obsah škodlivých látek.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>