Jak zrušit facebook

Jak zrušit facebook účet

Jak zrušit facebook účetJak zrušit facebook – Pokud potřebujete zrušit účet na facebooku, pak Vám musím říct, že pro mě, jako ženu, která není příliš počítačově zručná, to není až tak jednoduchá věc. Facebook se snaží zabránit smazání účtu, například tím, že odkaz na zrušení umístí pro uživatele na méně přístupném místě na webu.

Ke zrušení můžete využít buď textový návod nebo videonávod, což bude zřejmě jednodušší možnost.

Jak zrušit facebook – videonávod

 

Jak zrušit facebook – textový návod

Postup jak zrušit facebook účet:

1 – Přihlaste se do svého profilu na Facebooku.

2 – V horní liště klikněte na Settings (Nastavení) a zvolte Account Settings (Nastavení účtu.

3 – Jste na stránce, kde můžete změnit údaje na Facebooku. Můžete měnit přístupové heslo nebo úroveň soukromí. Poslední ve výběru je položka Deactive Account (Deaktivace účtu. Na tuto položku klikněte.

4 – Přichází boj s facebookem, který se Vás samozřejmě bude snažit udržet ve své databázi. Pokud jste se ale už rozhodli, sjeďte dolů a tam naleznete ikonu Deactive My Account.

To ale ještě není vše, to by přece bylo moc snadné. Váš účet bude stále existovat, pouze bude deaktivován. Pozor, protože jakmile se znovu do Facebooku přihlásíte, účet se automaticky aktivuje.

Jak zrušit facebook

Pokud uvažujete o úplném zrušení, pak nejjednodušší cestou je následující odkaz:

https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

 

I po smazání učtu však facebook uchovává informace o Vás, Vaše aktivity, preference, hodnocení  a další. S tím bohužel nic moc nenaděláte, protože jsme před registrací souhlasili se smluvními podmínkami facebooku, které jsou právně nastavené tak, aby byly pro facebook co nejvýhodnější. S tím se bohužel musí počítat. No ale aspoň už víte, jak zrušit facebook účet :)

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>