background-2554_1280

Kvalitní kakao je novinkou na českém trhu, ochutnejte salvadorskou čokoládu

Pokud máte rádi kvalitní kakao, které je z těch nejlepších surovin a u kterého je kladen důraz nejen na jeho kvalitu, ale také na samotnou výrobu, pak vyzkoušejte novinku na českém trhu. Vyzkoušejte salvadorskou čokoládu. Ta vás ohromí nejen svou jedinečnou a dokonalou chutí, ale také svým příběhem.

Nová pobočka ručně vyráběného kakaa nově i v naší republice

Kakao s příběhem. Tak přesně taková je salvadorská čokoláda, kterou nyní můžete ochutnat i u nás. Díky nově vzniklé české pobočce si můžete vychutnat kvalitní čokoládu, která je jedinečnou čokoládou na českém trhu. Její ruční výroba je pečlivě střežena a také kvalita surovin je kontrolována. Mimo to také exceluje svou originalitou.

192_tabulka-85

Již připravené kakao či pralinky přímo na míru

Tato salvadorská čokoláda z toho nejkvalitnějšího kakaa je opravdu výjimečná. Nejenže pravidelně získává ocenění na mezinárodních soutěžích, ale je také proslulá svou jedinečnou chutí, kterou získává mimo jiné i právě díky ruční výrobě.

Ochutnejte lahodné kakao, z kterého se čokoláda vyrábí. Zamilujte si exkluzivní chuť salvádorské čokolády. Ochutnat můžete již připravené pralinky, nebo si můžete nechat vytvořit pralinky dle vašeho přání. Je tedy jen na vás, jak budou pralinky vypadat. Vždy je zaručena kvalitní chuť pralinek, ovšem jejich detaily již záleží na každém zákazníkovi zvlášť.

Ruční výroba kakaa pro opravdové požitkáře

Už proto, že je kakao salvadorské čokolády vytvářeno z těch nejlepších surovin, dá se tato čokoláda považovat za jednu z těch, které ocení každý opravdový znalec této sladkosti. Ochutnejte ji i vy a jistě oceníte ruční výrobu i cit a lásku, které jsou této čokoládě při vytváření věnovány. Navíc koupí podpoříte nejenom povědomí o této čokoládě, ale také přispějete k budování na trhu poměrně nové značky XOCOLATÍSIMO.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>