aaa

Léky na erekci bez předpisu

Léky na erekci bez předpisu

Léky na erekci bez předpisu – Nadpis dnešního článku je lehce zavádějící. Pokud se bavíme o lécích, ty jsou vždy na předpis. Pokud se bavíme o doplňcích stravy, ty jsou pak volně k dostání například v lékárnách. V článku si povíme, jaká hrozí rizika, při užívání léků na erekci a také se podíváme, jaké jsou nejvíce oblíbené léky (doplňky stravy) na problémy s erekcí.

slevovy-kupon-vimax.png
970x100.png

Léky na erekci bez předpisu – Doplňky stravy

Tak nejprve definice: doplňky stravy jsou potraviny, které se od potravin pro běžnou spotřebu odlišují vysokým obsahem vitaminů, minerálních látek nebo jiných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Byly vyrobeny za účelem doplnění stravy spotřebitele na úroveň, která příznivě ovlivňuje jeho zdravotní stav.

Za složitou definicí se neskrývá nic jiného, než že doplňky stravy v podstatě obsahují vitamíny, které pozitivně ovlivňují zdravotní stav člověka.

Schvaluje je Ministerstvo zdravotnictví ČR.  Není tedy skoro možné, aby jakýmkoli způsobem ohrozily vaše zdraví na rozdíl od léků, kde jsou časté vedlejší účinky.

Doplňky stravy se smí prodávat na různých místech, jako jsou lékárny, drogérie, internetové obchody.

Erectan 400mg - doprava zdarma

Nejoblíbenější doplňky stravy na erekci

 

Erectan – extra silný doplněk stravy určený pro muže. Obsahují pouze nejkvalitnější dostupné suroviny na trhu, ať už jde o jejich čistotu, nebo sílu extraktu.

Clavin ORIGINAL tobolky – nejsilnější a nejprodávanější doplněk stravy pro kvalitnější sex na světě, který vyzkoušelo více než 1 000 000 lidí.

 

 

Léky na erekci bez předpisu – Rozdíly mezi léky a doplňky stravy na podporu erekce

Na trhu je dnes opravdu velké množství prostředků k posílení erekce. Všechny tyto prostředky můžeme rozdělit do dvou skupin –  léky a doplňky stravy.

Tím největším rozdílem je, že léky lze pořídit pouze u lékaře, zatímco doplňky stravy, které mají účinky podobné, koupíte bez předpisu za mnohdy mnohem nižší cenu.

Dost mě překvapilo, že rozdíl mezi léky a doplňky stravy nemusí být ani tak ve složení (a většinou není), ale v procesu registrace a schvalování. Mnohé z doplňků stravy mají nápadně podobné složení jako léky, například multivitaminy, glukosamin, bylinné čaje apod.

 

Léky na erekci bez předpisu – Léky

Všechny léky musí projít registračním řízením. Součástí je posouzení jejich účinných vlastností, které se hodnotí na základě klinických studií. Po tomto procesu může lék obsahovat popis, že léčí či preventivně působí proti konkrétní nemoci.

Léky mají většinou oproti doplňkům vyšší cenu kvůli vyšším nákladům pro jejich distributory, takže se stává, že vám často v lékárně sami nabídnou alternativu ve formě doplňku stravy se stejnými účinky a nižším doplatkem. Léky na předpis nelze prodávat po internetu.

Léky na erekci bez předpisu

Léky na erekci bez předpisu – Rizika užívání

U doplňků stravy je riziko jediné a to je to, že přípravek nenaplní vaše očekávání. Léky jsou v tomto pohledu daleko rizikovější, mohou vyvolávat vedlejší účinky a v krajním případě i poškodit zdraví. Právě z toho důvodu je u léků vždy důležité číst příbalový leták.

Největší nebezpečím jsou pak léky, které si člověk nelegálně koupí přes internet. Tyto většinou napodobeniny mohou přivodit nemalé poškození zdraví. Falešné léky se většinou vyrábí nelegálně v Číně či Indii v podstatě na koleně. Nedohlíží se na dodržování žádných hygienických předpisů a není výjimkou, že stroj, ve kterém se včera míchala směs na ředění krve, dnes míchá přípravky na erekci. Takže na to pozor.

U potravinových doplňků registrovaných u Ministerstva zdravotnictví ČR hrozí daleko menší rizika. Jde o schválené a kontrolované přípravky, které lze prodávat po internetu i v kamenných obchodech. Prodejci a výrobci tak nemají potřebu cokoli falšovat. Z tohoto hlediska jsou tedy vhodnější variantou léky na erekci bez předpisu, tedy vlastně doplňky stravy na erekci, jak jsme se dozvěděli.

 

Jaké jsou Vaše zkušenosti. Jaké jsou podle Vás nejlepší léky na erekci bez předpisu?
970E

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

One thought on “Léky na erekci bez předpisu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>