let stihackou na zkousku

Let stíhačkou – Lepší dárek snad neexistuje

Let stíhačkou – Zažijte rychlost, o které se vám až do dnes ani nezdálo!

 

Letectví je obor, který fascinuje jak malé, tak i velké. Možná mezi nadšené fanoušky nejrůznějších letadel a letounů patříte i vy a nevynecháte jedinou příležitost dostat se do těsné blízkosti nějakého stroje. A co byste řekli na příležitost překonat rychlost, o které se vám až do dnešního dne mohlo maximálně tak zdát?

 

Let stíhačkou – Stíhačky – stroje, které dokážou fascinovat!

 

Jakmile člověk slyší pověstně známý zvuk stíhačky, nejednou otočí oči vzhůru, aby se pokusil zastihnout její obraz. Stíhačky patří mezi stroje, které skutečně dokážou fascinovat a byť ve většině případů stihnete zaznamenat jej jejich zvuk, zatímco samotný stroj je již někde v nedohledu, možná ve vás tu a tam zahlodá touha vyzkoušet onu rychlost, se pilotem stihackykterou se tyto stroje pohybují. Věřte nebo ne, teď takovou možnost skutečně máte!

 

Let stíhačkou – Překonejte rychlost zvuku!

 

Samotný let letadlem je rychlý, ovšem let ve stíhačce je ještě mnohonásobně rychlejší! Jestliže toužíte vyzkoušet několikanásobné přetížení na vlastní kůži a nechat své tělo i mysl zaplavit nekonečnou dávkou adrenalinu, pak je příležitost proletět se ve stíhačce vaší trefou do černého! Jak je známo, pilotem tohoto dech beroucího stroje se nestane jen tak někdo a co si budeme nalhávat – pro obyčejného smrtelníka je to představa více než nereálná. Vy však můžete do tohoto stroje usednout a proletět se rychlostí vyšší než 700 kilometrů v hodině.

 

Let stíhačkou – Zážitek, který se vám vryje do paměti!

 

Zažít let stíhačkou je zážitek, na který zaručeně jen tak nezapomenete. Stejně, jako se do vaší kůže během samotného letu vryje přetížení, se i zkušenost nesmazatelně vryje do vaší paměti. Důvodů, proč do tohoto nadpozemsky rychlého stroje usednout, existuje celá řada:

 

  • okusíte rychlost, která pro vás až doposud byla nepředstavitelná

 

  • na vlastní kůži zažijete pocit, který měli piloti stíhající nepřátelská letadla

 

  • hladina adrenalinu překoná doposud známé hranice

button (45)

 

Pro milovníky adrenalinu je možnost vyzkoušet také jízdu tankem.

Hodnocení
Hodnotil
Tomáš Maslák
Datum
Produkt
Let stíhačkou - pecka !
Hodnocení
5

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

One thought on “Let stíhačkou – Lepší dárek snad neexistuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>