__________Capture

Lyžování 2019/2020 a další nápady na zimní dovolenou

Tak jako v létě i v zimě většina z nás zatouží po dobrém odpočinku. A ještě lepší je, pokud je ten odpočinek spojený s lyžováním nebo dalšími zajímavými zimními aktivitami. Pokud již tedy přemýšlíte nad dobrým lyžováním 2019/2020, jedním z takových míst je například Terchová. Tato známá slovenská obec se nachází v regionu Malé Fatry a mimo jiné je pro lyžaře výjimečná tím, že v dosahu do 45 minut jsou od ní vzdáleny hned tři kvalitní lyžařská střediska. A nejen to. Lyžování na Slovensku vám zde zpestří aktivity jako například lavinový kurz, kde vás naučí jak se chovat v zimě v horách a jak se vyhýbat lavinovému nebezpečí. Můžete také absolvovat sněžnicový pochod po zasněžených koutech Malé Fatry. Další dobrodružnou aktivitou je stopařství. Naučte se rozpoznávat stopy v přírodě. Prostřednictvím prezentací s množstvím autentických fotografií vás naučí základy stopařství. Absolvujete i vycházky v terénu, kde si prověříte nabyté znalosti. Vyznavači gastronomie zase mohou ochutnat místní speciality v některé z kolib nebo restaurací v okolí.

______________Capture

Kvalitní ubytování V Terchové Vám můžeme doporučit v chatách k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tyto tříhvězdičkové chaty jsou vhodné jak pro jednotlivce tak i pro velké lyžařské výpravy. Výhodou je, že více rodin si může pronajmout celou chatu a mít tak své soukromí a zároveň využívat všechny služby chaty. Z výbavy chat v zimě jistě nejvíce oceníte wellness centrum se saunami a velkou masážní vířivou vanou. Ve výhodném balíčku Jarní prázdniny 2020 získáte kromě ubytování i slevy na skipasy a další atrakce.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>