Omega Marine Forte

Omega Marine Forte

Omega Marine Forte

 

Omega Marine Forte – Reklamy na potravinové doplňky nás v dnešní době zahlcují s pravidelností hodináře. Nicméně ne všechny takovéto preparáty stojí za pozornost. Trh je dnes přeplněn nejenom pouhým placebem, ale také podvodníky, kteří své produkty nabízí za téměř neslušné částky. Odhalíte-li všechny takovéto případy, zbude vám ta hrstka, která stojí za to.

Takovou bílou ovcí mezi těma, kterým černá vlna leze mezi nohama patří také Omega 3 6 9 . Pojďme si tedy tento výrobek společně představit. Třeba se jeho dalším uživatelem stanete právě vy!

 

Omega 3 – O co jde?

 

Omega 3 je potravinový doplněk obsahující pozoruhodné množství omega-3 mastných kyselin, které jsou pro lidský organismus nepostradatelné. S dnešními stravovacími návyky mnoha lidí se však stává, že potřebné množství této látky v těle chybí. A právě pro tyto případy byl vyvinut tento výrobek, který slibuje pokrytí 100% doporučené denní dávky v pouhých dvou kapslích.

 

Jedná se o čistě přírodní produkt bez jakýchkoli přidaných chemikálií. V tomto magazínu můžete najít všechny informace o omega 3 mastných kyselinách.

 

Co jsou to omega-3 mastné kyseliny?

 

Jedná se o esenciální mastné kyseliny. Jsou nezbytné pro lidské zdraví. Nicméně, tělo si je nedokáže vytvořit samo a je tedy nutné, aby byli pravidelně přítomny ve stravě.

Jsou nepostradatelné, tedy alespoň pokud chcete, aby vám správně fungoval mozek. omega-3 mastné kyseliny jsou však také potřebné pro správný růst a vývoj. Též jsou faktorem pro rozvoj  paměti a výkonnosti CNS a prokázalo se, že mají pozitivní vliv i na chování.

Dle nejnovějších studií snižují riziko kardiovaskulárních chorob – třeba infarktu a mají i protizánětlivý účinek.

Při nedostatku těchto mastných kyselin se můžeme potýkat s únavou, špatnou pamětí, suchou kůži, srdečními problémy, ale také depresí doprovázenou nadměrnými změnami nálady.

Dostatek zmiňované látky prokazatelně snižuje hladinu cholesterolu. Dalším kladem je také pomoc při snižování vysokého krevního tlaku. Zlepšují klinický stav lidi trpící diabetem.

Je to zatím neprokázané, ale existuje jistá pravděpodobnost, že snižují dokonce riziko rakoviny tlustého střeva a prsu. Studie též tvrdí, že jsou užitečnými i při zvyšování citlivosti nádorových buněk při leukémii na citlivost léčby.

 

Kde jinde omega-3 mastné kyseliny získáme?

 

Jak bylo řečeno, tuto bezesporu důležitou živinu si naše tělo nedokáže nasyntetizovat samo. Pokud jsou vám potravinové doplňky proti srsti, můžete si doporučenou denní dávku získat pěkně poctivě a to rovnou ze stravy.Omega Marine Forte

Omega-3 jsou obsaženy nejvíce v tučných rybách, jako je losos, tuňák, halibut, sardinky a makrely. Hojně se vyskytují také v ořechách. Aby jste potřebnou denní dávku získaly, je nutné jíst tyto potraviny alespoň 2x týdně.

 

Proč právě Omega Marine Forte?

 

Omega Marine Forte od společnosti NaturaMed se může pyšnit nejvyšší prodejností přípravků s obsahem omega-3 mastných kyselin. Výrobek si již zakoupilo více než 700 000 zákazníků.

Jde o produkt splňující nejvyšší norské standardy kvality a jeho výroba je přísně kontrolována. Kapsle obsahují 100% doporučené denní dávky, je tedy výjimečně vhodný, pokud vám zrovna ryby dvakrát nevoní.

Jedná se o kvalitní zboží, které vyniká jak kvalitou, tak cenou. Výrobek můžete zakoupit za tři stovky kč na 1 měsíc a oficiálních stránkách výrobce. Objednáte-li si však balení na jeden rok, doplněk vás vyjde na 199 kč měsíčně.

Hodnocení
Hodnotil
Kamila
Datum
Produkt
Souhlas s článkem, užívám druhý měsíc.
Hodnocení
5

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>