Parapet-shop.cz – kvalitní prodejce parapetů na míru

aaaINTERMEN s.r.o., firma zabývající se prodejem parapetu, která je vám schopna zajistit parapet přímo na míru podle vzhledu, materiálu a dokonce i barev. Proč nezkusit trochu experimentu? Bílé parapety jsou sice klasika, ale třeba žlutá, oranžová nebo zelená může s okny doslova kontrastovat. Záleží na vás, zda si v bydlení chcete vytvořit kontrast nebo barva bude korespondovat tón v tónu. Při rekonstrukci domu by člověk měl přemýšlet i nad zdánlivými detaily jako jsou parapety. Dnes se vyrábějí velmi moderní parapety, které přesně zapadnou do konceptu celého domu. Nemusíte se tak vracet ke staré verzi, když můžete mít jinou. Novou omítku, zateplení, plastová okna a další činnosti, využijte k taaaaomu, že můžete změnit i provedení parapetů.

V nabídce parapet-shop.cz naleznete vnitřní komůrkové parapety zhotovené z kvalitního, snadno udržovatelného a odolného PVC. Dále také venkovní parapety z hliníků vnejrůznějších formách zhotovené a spoustu dalšího. K parapetům patří také jejich příslušenství. Jedná se například o koncové krytky, které se nasazují na jejich volné konce, aby se překryl řez. Díky jejich profilu dobře sedí a není potřeba je lepit.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>