Příměstský tábor v jazykové škole

V období prázdni jsou dětmi vlice oblébené různé tábory, příměstské tábory a další aktivity spojené s trávením volného času. Obzvláště příměstské tábory zažívají velký rozmach, hlavně ve větších městech.

 

Zaměření příměstských táborů může být různé, jsou známé tábory s výukou ježdění na koni, různé sportovní příměstské tábory a řada dalších. Objevili jsme jeden zajímavý příměstský tábor, který organizuje jedna známá jazyková škola v Ostravě – je to příměstský tábor s možností výuky cizích jazyků.

 

Jak vypadá den v jazykovém táboře s výukou jazyků

 

Jednotlivé dny neprobíhají jako vučovací hodin – děti mají přece jen prázdniny – výuka jazyků probíhá nenápadnou a nenásilnou formou. Děti si hrají a sportují a při těchto hrách si nenápadně osvojují anglická slovíčka a pojmy. Ti pokročilejší lehce konverzují v angličtině nejen s lektory angličtiny ale také mezi sebou. Jak ubíhá týden příměstského tábora s výukou anglického jazyka, jazykové schopnosti dětí se zdokonalují a zlepšují. Na konci příměstského tábora se dítě – aniž by tušilo, že se anglicky vůbec učilo – je schopno v angličtině lehce domluvit.

 

Takováto forma výuky jazyků  prostředí jazykové školy je pro děti ideální, nemají pocit, že je někdo do něčeho neoblíbeného nutí. Navíc vidí, k čemu je zvládnutý cizí jazyk dobrý.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>