ski-932188_640

Půjčit si na zimní dovolenou? Dnes je to časté

Zimní dovolené jsou pro mnohé z nás něčím, co si nedokážeme odpustit. I když je finanční situace špatná, přesto si takovou zimní dovolenou neodpustíme. Jenže nabízí se otázka, jak zimní dovolenou uhradit, když naše finanční konto zeje prázdnotou? Řešením jsou půjčky od rodiny nebo přátel, také je jistým řešením nebankovní Razdva půjčka

Jak jsme zmínili, pro mnohé jsou zimní dovolené něčím, co si nedokážou odpustit. Lidé zkrátka chtějí relaxovat a po měsících strávených v práci se chtějí dovolenou odměnit. Navíc strávit zimu na horách v Alpách nebo na podobných místech, to je dosti lákavá představa, kterou chtějí mnozí z nás realizovat. Pokud je ale jejich finanční konto prázdné, půjčky jsou to, co zimní dovolenou uhradí. 

Půjčujeme si alespoň na zálohu zájezdu

Nikde se však nepíše, že si půjčujeme na zimní dovolené velké částky. Většinou si půjčujeme jenom tolik, kolik nám stačí na úhradu zálohy. Lidé si totiž moc dobře vypočítají, že jim do úhrady zbylé sumy přijde výplata na účet, která uhradí zbytek. Půjčku tak díky logickému uvažování nebudeme splácet příliš dlouho, jelikož suma nebude tak obrovská. 

Jelikož si mnohdy půjčujeme opravdu jenom na zálohu zimní dovolené, stačí nám vzít si nebankovní půjčku, o kterou požádáme z pohodlí domova a která je vyřízená do patnácti minut. Takovou rychlou půjčkou je ostatně i výše zmíněná Razdva půjčka, pro kterou se často rozhodneme. 

Půjčky i na letní dovolené

Pokud jste si mysleli, že v tomto období si půjčujeme jenom na zimní dovolené, není tomu tak. I na letní dovolené si už nyní bereme půjčky. Cestovní kanceláře a cestovní agentury lákají turisty na akční ceny zájezdů. A většina těch, kteří milují sluníčko a nekonečné opalování, akčním cenám podlehne. Zbylou sumu zájezdu už zaplatí z našetřeného a rychlou půjčku, kterou si vzali na zálohu, většinou do dovolené i splatí. 

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>