Samolepky na notebook

Samolepky na notebook

Samolepky na notebook – buďte originální

 

Samolepky na notebook – “Pokrok doby nezastavíte!” Ačkoli před pár lety si obyčejní lidé klasické stolní počítače nemohli dovolit ani omylem, nyní už jsou součástí téměř každé domácnosti. Dnes jsou však tato zařízení čím dál tím více vytlačovány svými modernějšími, úspornějšími a praktičtějšími bratříčky – notebooky.

Notebooky každodenně využívají milióny lidí na celém světě a v těchto časech na nich trávíme možná více času, než si sami připouštíme.

 

Pokud i vy patříte mezi pravidelné uživatele této elektroniky, jistě si svého miláčka rádi přizpůsobujete k obrazu svému. Měníte tapety, nastavujete spořiče a různě si s pohráváte s nastavením. Jak ale ještě více dát světu najevo, že tento přenosný počítač je jen a jen váš?

Vsaďte na originalitu a vyberte si jednu z desingových samolepek, nebo celých skinů, které nejenom,  že vás budou bavit, ale také seznámí okolí, s jakou osobou mají co do činění!

 

Líbí se vám? Nevíte, kde tyto návykové vychytávky koupit? Zkuste třeba Skinbook.cz – eshop se stovkami takových stylových nálepek, který má na kontě již několik desítek tisíc spokojených zákazníků.

 

728x90

Samolepky na notebook – Co je “Skinbook.cz” a kdo za ním vězí?

 

Skinbook je na dnešní poměry skutečně maličká firma, nicméně s velkým potenciálem. Celý obchůdek leží na bedrech pouze pěti lidí, kteří se rozhodli, že vybočí z davu a sdělí své názory a preference celému světu. To vše právě za pomoci originálních samolepek.

Jde o čistě tuzemské zboží za více než příjemné ceny. Polepy jsou zde vymýšleny a vyráběny s láskou, nikoli zautomatizovaně a beze citu.

Majitelé dali své záměry znát světu poprvé v roce 2007, kdy jako první v České republice začali s podobným zbožím podnikat.

Samolepky na notebook – Proč nakupovat právě na Skinbook.cz?

Ačkoli prioritou této firmy je prodej samolepek právě na notebooky, jsou její specializace rozšířené také na polepy mobilů, tabletů a dokonce i elektronických čteček knih. Nabídka zboží je též doplněna o notebookové příslušenství jako jsou různé brašny, nebo pouzdra.

V eshopu se k prodeji nachází více něž 179 návrhů a nové kolekce pravidelně přibývají.

K dispozici je spousta rozmanitých desingů. Najdeme tu nálepky s přírodními motivy, fotografiemi, známými osobnostmi, nebo dokonce i obrazy velkých umělců. Leckdy můžete natrefit i na limitovanou edici!Samolepky na notebook

Pokud by se vám i přes takové množství různorodých designů nepodařilo najít to pravé ořechové, můžete využít speciální služby a nechat si samolepku vyrobit na míru s vlastním motivem.

Zalíbí-li se vám motiv tak moc, že by jste si jím chtěli polepit více zařízení, nabízí vám prodejci  možnost zakoupit nálepky v sadě za výhodnější ceny!

 

Samolepky na notebook – Nepoškrábou tyto samolepky povrch laptopu?

 

 

Skiny jsou pokryty silnou laminací, díky které váš přístroj nejenom nepoškodí, ale dokonce mu poskytnou dodatečnou ochranu povrchu.

Jestliže vás vzor omrzí, můžete fólii jednoduše odstranit. Je totiž snadno odlepitelná a nezanechává po sobě žádné zbytky od lepidla.

 

Samolepky na notebook – A jak poznám, že je skin dostatečně velký pro mé zařízení?

 

Tak touto otázkou se zabývat ani nemusíte! Na stránkách vám totiž vyrobí polep přesně na váš typ notebooku, nebo jiné příslušně elektroniky, nemůže se tedy stát, že by fólie velikostně neseděla.

 

Samolepky na notebook – Kde přesně si můžu polep koupit?

 

Zboží můžete zakoupit nejenom v internetovém obchodě: http://www.skinbook.cz , ale také v kamenné prodejně v Praze – Holešovicích.

 

   Chtěli by jste si samolepku pořídit, ale nevíte si rady s výběrem desingu? Nevadí! Inspiraci můžete pochytit také v showroomu, tedy v prostorech, kde si fólie můžete prohlédnout v akci.

 

Jste kreativní? Tak to dejte světu znát!

Hodnocení
Hodnotil
Kača
Datum
Produkt
mám na noutbuku i na mobilu :)
Hodnocení
5

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>