tantrická masáž

Tantrická masáž – poznejte kouzlo tantrické masáže

Tantrická masáž není jen o sexuálním vyvrcholení

 

Tantrická masáž  – Masáže představují jeden z nejpříjemnějších a zároveň i nejpřirozenějších způsobů tělesného kontaktu. Nejenže vás uklidní a uvolní, zároveň vám pomůže odplavit napětí z těla a zbaví vás stresu, který vaše tělo sužoval. V dnešní době si můžete dopřát masáž v mnoha podobách, přičemž nejčastěji se setkáte se zaměřením na konkrétní část těla – záda, šíje, nohy nebo ruce. A to je škoda. Proč si nedopřát masáž, která hravě zalichotí celému vašemu tělu, dokonale propojí fyzickou i dušení energii a ve finále vám přinese doposud nepoznanou rozkoš?

 

Poznejte kouzlo tantrické masáže

 

Tantrická masáž je sice známým, leč bohužel nepříliš probádaným pojmem. Rozhodně to není obyčejná – chctantricka masazete-li klasická – masáž, na kterou je většina lidí zvyklá. Tento typ masáže je založen na plném pojetí vašeho těla, kdy je k vám přistupováno jako k jedinečné bytosti, která je dokonalá tak, jak byla stvořena. Znakem tantry je volné plynutí věcí, kdy nejste do ničeho nuceni.

 

Co je to tantrická masáž?

 

Tantrická masáž zná mnoho technik, přičemž některé vychází jen z tantry, jiné naopak z taoistické tradice, další se snaží o propojení vícero tradic dohromady. Důležité je říci, že průběh masáže záleží především na konkrétním masérovi či masérce a zkušenostech, které má. Tantrická masáž by se dala definovat jako velice jemný a smyslný rituál, jež ve vašem těle rozproudí energii a naplní jej něhou i vzrušením.

 

Jak probíhá tantrická masáž?

 

U tantrické masáže se nesmíte stydět. Stud a ostych sem zkrátka nepatří. Absolvujete ji bez jakéhokoli oblečení a vaším úkolem je naprosto se uvolnit. Pokud budete během masáže myslet na vaše obnažené tělo, jež je pod dohledem maséra či masérky, nikdy nedosáhnete takového zážitku, který vám tantrická masáž může nabídnout. Masáž začíná jemnými doteky, kterými se navozuje ta správná atmosféra. Následně se střídá hlazení – rukou, šátkem – které dojde až k masáži celého těla. V poslední fázi se veškerá pozornost ubírá směrem vašeho pohlaví, kdy pociťuje silný erotický prožitek. Masáž končí buď klasickým vyvrcholením nebo tantrickou cestou – v takovém případě se těsně před samotným orgasmem zatnou všechny svaly v těle.

Pokud byste tantrickou masáž rádi vyzkoušeli, můžete využí akční ceny na tantrickou masáž – ZDE

Hodnocení
Hodnotil
Radim
Datum
Produkt
Dostal jsem od kolegů z práce a bylo to super
Hodnocení
5

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

One thought on “Tantrická masáž – poznejte kouzlo tantrické masáže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>