excel-1771393_640

Tápete v Excelu? Ideální volbou jsou online kurzy

Hledáte si práci a jedním z požadavků je znalost MS Office, konkrétně potom tabulkového editoru Excel? Či ho používáte v domácnosti? Pokud jste v situaci, kdy se vám ho nedaří plně ovládnout, či si myslíte že nevyužíváte jeho potenciál, je vhodné rozšířit své znalosti.

Hitem jsou online kurzy

Žijeme v moderní době a tak se nemusíte obávat toho, že byste museli kamkoliv chodit. Vše zvládnete v pohodlí domova v dobu, která vám vyhovuje. To je výhoda, kterou nabízí populární online kurz Excel. To ale není jeho jediná výhoda. Zapomínat nelze ani na fakt, že tempo každé lekce si určujete vy. Podle toho, jak rychle si nové dovednosti osvojíte.

Pro začátečníky i pokročilé

Kdo s tímto tabulkovým editorem neumí pracovat téměř vůbec, ten zcela logicky zvolí naprostý základ. Tedy Excel pro začátečníky. Nutno však dodat, že jednotlivé kurzy jsou vhodné i pro pokročilé, nebo dokonce pro experty, kteří si chtějí ještě o něco více rozšířit své dovednosti. Vše je naučí jeden z nejzkušenějších lektorů, který má v tomto programu praxi více než 12 let. Jenom těžko byste našli něco, co by neznal.

Ceny jsou velmi příznivé

Začít musíme tím, že řada kurzů je k dispozici zcela zdarma. Ideální pro toho, kdo program využívá spíše jenom na doma. Kdo však potřebuje rozšířit své znalosti důkladněji, tomu už se vyplatí standardní mega kurz Excelu, který je vlastně investicí do budoucnosti. Výhodou je celková variabilita spojená s možností výběru balíčků s omezenou, ale i neomezenou platností.

Znalosti prověří kvíz a potvrdí certifikát

I když jde o určitou formu samostudia, nechybí u řady lekcí závěrečný kvíz, který prověří váš posun ve znalostech tohoto programu. Vhod přijde i certifikát o absolvování, který se hodí při žádosti o novou práci, kde jednoduše prokážete, že vaše znalosti jsou takové, jak je požadováno.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>