unos komandem

Únos komandem – zážitek, který prověří nervy i odolnost!

Únos komandem – zážitek, který prověří nervy i odolnost!

Únos komandem – Lámete si hlavu nad dárkem pro přítele, který v nejbližší době slaví? Nevíte, jakým dárkem byste ho nejvíce potěšili, ale především překvapili? Došly vám všechny nápady a jste s rozumem v koncích? Pak právě pro vás máme tip na úžasný dárek, který není pro slabé povahy! Chcete-li vědět více, pak rozhodně nepřestávejte číst!

 

Dárek pro jedince se smyslem pro humor i pevnými nervy!

 

Má oslavenec dostatek smyslu pro humor a víte, že jej jen tak něco nerozhází? Pak jej překvapte se vší parádou a nechte ho unést komandem! Ano, čtěte správně! Nyní máte jedinečnou příležitost dle vlastního scénáře nechat unést vašeho kamaráda či kamarádku zvláštním komandem, což dokonale prověří jejich nervy i odolnost čelit neznámé situaci.

 

Únos komandem – Prověřte, jak vysokou dávku adrenalinu jsou schopni ustát!

unos komandem

V tomto zážitku jde nejen o překvapení, ale i o nápor adrenalinu, který nemusí ustát každý. Ještě než si zážitek objednáte, dobře zvažte, zda je cílová osoba schopna podobný zážitek přežít bez újmy na zdraví. A jak celá akce probíhá? Vy sami si sestavíte scénář únosu, podle kterého se budou únosci řídit. Sdělíte přesný popis unesené osoby a zbytek necháte na nás. Komando osobu unese na domluvené místo, kde se samozřejmě vše vyjasní a závěrem bude oslava. Tak co myslíte, nezní to báječně?

 

Proč si tento zážitek objednat?

 

Jestliže si nevíte rady s originálním dárkem, je tento zážitek vaší sázkou na jistotu. Zaručujeme vám, že podobnou zkušenost nemá jen tak někdo! Víte-li tedy o někom, kdo tuto akci vezme nakonec s humorem, neváhejte a objednejte mu netradiční dárek, na který zaručeně nezapomene!

 

  • zážitek, na který se nezapomínápolice-275875_640

 

  • originální dárek, který nemá konkurenci

 

  • prověříte kamarádům smysl pro humor

button (45)

Je zde možnost také natočení celé akce, takže se myslím pobaví všichni 😀

Hodnocení
Hodnotil
David Hranáč
Datum
Produkt
Super, už vím co koupíme šéfovi na padesátku :)
Hodnocení
5

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>