párty stany

Užijte si léto s párty stany o velikosti 3×6 m!

B1Milujete léto, grilování a posezení na zahradě? Nebo dokonce v letní sezóně pravidelně organizujete oslavy narozenin a jiné slavnosti pod širým nebem? Pak určitě dobře víte, že základem úspěchu je důkladná a pečlivá příprava každé takové události. Jen tak si ji Vaši hosté pořádně užijí a budou na ni vzpomínat výhradně v dobrém.

Proč si pořídit párty stan 3×6 m?

Jedním z nejdůležitějších úkolů pro správného hostitele je zajištění vhodného zastřešení v podobě zahradního párty stanu. Nejoblíbenější a také nejpraktičtější jsou zahradní stany o velikosti 3×6 m. Tento půdorys pojme středně velkou společnost – přibližně 8 – 12 osob –zajistí všem Vašim hostům dostatečné pohodlí, a přitom nezabere na zahradě příliš mnoho místa.

Nejčastěji si párty stany 3×6 m pořizujeme pro rodinné slavnosti na zahradě, jejich použití se však rozhodně neomezuje pouze na domácí prostředí. Široké uplatnění naleznou také ve firmách. Párty stany o půdorysu 3×6 m jsou ideálními výstavními či veletržními stánky, mohou posloužit i jako dočasné mobilní skladiště nebo technické zázemí při venkovní akci sloužící k propagaci společnosti. Párty stany využijí i majitelé kaváren, restaurací a hotelů na své letní zahrádce nebo jako krytý vstup do objektu i pro pořádání různých oslav.

B2

Variabilita zahradních párty stanů

Párty stany na současném trhu, a to nejen ty o velikosti 3×6 m, se vyznačují velkou variabilitou. Za horkého slunečného dne je ideální z něj odstranit všechny boční stěny a vytvořit tak vzdušný zahradní altán, v němž všichni návštěvníci naleznou příjemný chládek a útočiště před prudkým sluncem. Při větrném a deštivém počasí lze naopak pártystan celý uzavřít a vytvořit v něm příjemné mikroklima. A pokud použijete vhodné osvětlení či dokonce topení, Vaši venkovní akci neohrozí dokonce ani brzké stmívání nebo přízemní mrazíky.

Znáte nůžkové párty stany a jejich výhody?

A na závěr pro Vás máme důležitý tip: Pokud byste si rádi užívali všech výhod zahradního párty stanu, ale děsí Vás složitost jeho stavby, pořiďte si nůžkový párty stan. Díky své jedinečné konstrukci ve tvaru nůžek je postavený rychlostí blesku a po skončení akce stejně rychle složený. Není proto problém mít takový nůžkový stan vždy po ruce a postavit jej podle aktuální potřeby. Vyrábějí se opět v mnoha velikostech a barvách stejně jako párty stany s klasickou konstrukcí, a není proto problém vybrat si kvalitní párty stan na Kokiskashop.cz, který bude vyhovovat právě Vám a Vašim potřebám.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>