16404575

Dámské letní oblečení – V lete môžeme experimentovať

Fialová blúzka s romantickým dievčenským volánikom je obohatená ešte výraznou kvetovanou sukňou v lady dĺžke. Ak si myslíte, že je to už príliš farebné, mýlite sa. Je leto a pastelové farby sú viac než vhodné, rovnako ako ich kombinácie. Nebojte sa zladiť, samozrejme s vkusom, aj krikľavé farby, ako napríklad zelenú so žltou, či červenou.

Opasky pre zvýraznenie pásu sú v hre takmer každé leto. Voľnejšie šaty stiahnuté širokým opaskom v páse pôsobia mladistvo a žensky, rovnako ako aj blúzka so sukňou. Biele šortky k výrazne farebnej blúzke alebo kabelke sú pre mužov magnetom. Ani vysoké lodičky a sandáliky v príťažlivosti nezaostávajú a ku kostýmu sú jednoznačnou voľbou.

Decentná hnedá, béžová, sivá alebo aj čierna farba ja tiež na šatách tejto letnej kolekcii . Vsadila by som na nenápadné doplnky ako drevené náramky v podobnom odtieni ako oblečenie, nevýrazný náhrdelník a žiadne náušnice.

Vzdušné a ležérne

large_img_752188To najlepšie, čo môžete zvoliť pre dni strávené na pláži, sú voľne padajúce splývavé šaty. Dovolia pokožke dýchať a nebudete cítiť cez ne ťažobu horúčav. S dĺžkou po kolená a stiahnutím v oblasti pása si ich budete môcť obliecť aj na plavky a môžete tak prejsť rovno do mesta na drink

Môžete sa pohrávať aj s priesvitnými materiálmi, no najdôležitejšia bude pestrosť, ktorá vyzdvihne toto obdobie. Najobľúbenejšie je viazanie okolo krku, no siahnuť môžete aj po kúskoch so zvonovými rukávmi. V podobnom strihu sú ladené aj topy. Tie môžete doplniť minišortkami. Novinkou sú džínsy s tieňovaním.

Léto praje športu

Práve v lete prevádzkujeme veľa rôznych druhov športov, ako je cyklistika, začíname sa venovať behu alebo jednoducho prevádzkujeme turistiku. Aj v tejto oblasti môžeme zažiariť vhodne zvolenými outfity. Kto hovoril, že pri športe nám to nemôže pristať. Samozrejme musíme voliť, aby bolo oblečenie pohodlné a korešpondovalo so svojím využitím. Za najdôležitejšie pri športe by sme mali považovať výber obuvi. Topánky nám musí sedieť, mali by byť od výrobcu určené na danú aktivitu a rozhodne by sa nám mali páčiť.

Naozaj je to tak, móda sa neustále opakuje.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>