16404575

Dámské letní oblečení – V lete môžeme experimentovať

Fialová blúzka s romantickým dievčenským volánikom je obohatená ešte výraznou kvetovanou sukňou v lady dĺžke. Ak si myslíte, že je to už príliš farebné, mýlite sa. Je leto a pastelové farby sú viac než vhodné, rovnako ako ich kombinácie. Nebojte sa zladiť, samozrejme s vkusom, aj krikľavé farby, ako napríklad zelenú so žltou, či červenou.

Opasky pre zvýraznenie pásu sú v hre takmer každé leto. Voľnejšie šaty stiahnuté širokým opaskom v páse pôsobia mladistvo a žensky, rovnako ako aj blúzka so sukňou. Biele šortky k výrazne farebnej blúzke alebo kabelke sú pre mužov magnetom. Ani vysoké lodičky a sandáliky v príťažlivosti nezaostávajú a ku kostýmu sú jednoznačnou voľbou.

Decentná hnedá, béžová, sivá alebo aj čierna farba ja tiež na šatách tejto letnej kolekcii . Vsadila by som na nenápadné doplnky ako drevené náramky v podobnom odtieni ako oblečenie, nevýrazný náhrdelník a žiadne náušnice.

Vzdušné a ležérne

large_img_752188To najlepšie, čo môžete zvoliť pre dni strávené na pláži, sú voľne padajúce splývavé šaty. Dovolia pokožke dýchať a nebudete cítiť cez ne ťažobu horúčav. S dĺžkou po kolená a stiahnutím v oblasti pása si ich budete môcť obliecť aj na plavky a môžete tak prejsť rovno do mesta na drink

Môžete sa pohrávať aj s priesvitnými materiálmi, no najdôležitejšia bude pestrosť, ktorá vyzdvihne toto obdobie. Najobľúbenejšie je viazanie okolo krku, no siahnuť môžete aj po kúskoch so zvonovými rukávmi. V podobnom strihu sú ladené aj topy. Tie môžete doplniť minišortkami. Novinkou sú džínsy s tieňovaním.

Léto praje športu

Práve v lete prevádzkujeme veľa rôznych druhov športov, ako je cyklistika, začíname sa venovať behu alebo jednoducho prevádzkujeme turistiku. Aj v tejto oblasti môžeme zažiariť vhodne zvolenými outfity. Kto hovoril, že pri športe nám to nemôže pristať. Samozrejme musíme voliť, aby bolo oblečenie pohodlné a korešpondovalo so svojím využitím. Za najdôležitejšie pri športe by sme mali považovať výber obuvi. Topánky nám musí sedieť, mali by byť od výrobcu určené na danú aktivitu a rozhodne by sa nám mali páčiť.

Naozaj je to tak, móda sa neustále opakuje.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>