Výroba příhradových vazníků

Firma, která se zabývá realizací a montáží příhradových vazníků, se nazývá Izotom, a to pro soukromé investory i realizační firmy. Působí po celé České republice. Ve svých službách nabízí bezplatné cenové nabídky na základě dodaných podkladů a schůzek, ale také odborné konzultace. Na přání zákazníků firma dodává i statický výpočet vazníkové konstrukce.

 

Co je vlastně příhradový vazník?

Příhradový vazník je dřevěná konstrukce, která je velmi lehká a slouží k přenesení zatížení střešního pláště do obvodových nosných konstrukcí. Ty pak umožňují přenést zatížení až do délky 30 metrů, a to bez středových stěn a sloupů. Pro svou variabilitu si získávají čím dál větší a větší podporu napříč investory, projektanty a stavebními firmami.

dsd

Výhody vazníků

Mezi často zmiňované výhody příhradových vazníků patří kvalitní a přesné provedení přímo ve výrobních halách. Dále rychlá a jednoduchá instalace a montáž. Příhradové vazníky jsou velmi oblíbené pro svou příznivou cenu, a pokud je dobře proveden projekt, tak vzniká minimum prořezu, čímž je dbáno na ekologii provozu. Vazníky lze také kombinovat s plochou střechou i klasickým krovem.

Příhradové vazníky představují celou řadu využití, a to u střech rodinných domů, nástaveb bytových domů, nebo u výrobních a průmyslových objektů, hal a podobných objektů.

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>