zelena kava

Zelená káva a hubnutí

Zelená káva a hubnutí

Možná jste už o „zázračných“ účincích zelené kávy slyšeli, možná je to pro Vás novinka. Abychom si to tedy objasnili – zelená káva má napomáhat hubnutí a dosažení vysněné postavy. Na internetu i v reálu se setkáte s různými názory, někdo si tento nápoj nemůže vynachválit, jiní si stěžují na zbytečně utracené peníze. Jak to tedy s touhle hubnoucí zelenou kávou opravdu je?

 

zelena kava a hubnuti

Pokud přemýšlíte, jaký je vlastně rozdíl mezi kávou obyčejnou a kávou zelenou, je nutno zaměřit se na výrobu. Kávová zrna se musí rozdrtit, aby uvolnily účinné látky. U černé kávy se předtím ještě zpraží, přičemž ztratí určité látky, které právě napomáhají odbourávání tuků. Oproti tomu, v kávě zelené, nepražené, zůstávají obsaženy a podle studií napomáhají redukci hmotnosti, odvodňování a také snižují pocity hladu a chuť na sladké.

V případě, že jste s nadějí očekávali nějaký magický přípravek, který Vám vykouzlí dokonalou postavu, musím Vás tak bohužel zklamat. Jako u většiny podobných přípravků a rad, ani v tomto případě samozřejmě neplatí, že jakmile tablety vyrobené ze zelené kávy začnete užívat, zhubnete. Látky v ní obsažené pouze napomáhají celkovému procesu hubnutí, jedná se o doplněk, kterým můžete podpořit vlastní cvičení a dodržování správného jídelníčku. Jak již bylo zmíněno, jelikož zelená káva napomáhá odvodňování, při jejím užívání skutečně dochází ke ztrátě kil – nad tímhle ovšem nejásejte, tělo potřebuje tekutiny a je tedy třeba poctivě dodržovat pitný režim.

 

Závěrem je tedy nutno říct, že ačkoliv reklama na tento přípravek hlásá neuvěřitelnou změnu postavy (samozřejmě k lepšímu) a ztrátu více než deseti kil za měsíc, musíme si uvědomit, že reklamy jsou značně nadsazené a lidé rádi věří tomu, že zhubnou, aniž by museli vynaložit jakoukoliv námahu, omezit se v jídle a popadnout botasky. Bohužel, tímto způsobem nefungují ani tobolky ze zelené kávy a zákazníci, kteří se rozhodnou tento produkt vyzkoušet, se musí spolehnout především na vlastní snahu a tento přípravek vnímat pouze jako doplněk, který jim v jejich cestě za vytouženou postavou pomůže, ale ne sám.

Velké srovnání přípravků na hubnutí můžete najít zde, kde Hanka vyzkoušela ty nejznámější přípravky a otestovala na sobě :)

Mohlo by Tě zajímat

About Miska Miska

2 thoughts on “Zelená káva a hubnutí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pokud nejsi robot - umíš počítat :)

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>